Pomagam i wpłacam

Bachata Guinness Challenge 2019 we Wrocławiu na rzecz dzieci z Przylądka!

29 maja 2019

Bachata Guinness Challenge 2019 to trzecia edycja charytatywnego festiwalu tanecznego, w trakcie którego tancerze
z Polski i Europy zbierają się we Wrocławiu by pobić wspólnie Rekord Guinnessa w największym tańcu Bachata. Dochód z całego wydarzenia zostanie przekazany na leczenie dzieciaków z Przylądka Nadziei. 

 

Wydarzenie  kierowane jest do ludzi aktywnych i ceniących sobie wartości prozdrowotne i aktywność fizyczną. Jego celem jest zebranie 476 par, które jednocześnie zatańczą wspólną choreografię. Widowiskowe bicie Rekordu Guinnessa to nie jedyny cel tego wydarzenia. Organizatorem wydarzenia jest Printilo LTD firma obecna na rynku tanecznym jako organizator wydarzeń o charakterze tanecznym. W tym roku organizatorzy postanowili, że dochód z wydarzenia przekażą na leczenie dzieci chorych na raka, małych pacjentów Kliniki Przylądek Nadziei.

Bachata Guinness Challenge 2019 to wydarzenie do które go przygotowania trwają już od 6 miesięcy, finał
zaś odbędzie się w dniach 7 9.06.2019 we Wrocławiu . W trakcie tych kilku miesięcy organizatorzy festiwalu tanecznego prowadzą prężną komunikację do uczestników wydarzenia budujemy napięcie przed wielkim finałem. Na Bachata Guinness Challenge 2019 przyjeżdżają ludzie z całej Polski i Europy.

Przygotowania do Bachata Guinness Challenge odbywają się w kilkudziesięciu miastach w Polsce. W małych i dużych szkołach tańca a także prowadzone są indywidualnie, przez tancerzy. To festiwal, który łączy ludzi!

25 maja tancerze zrobili nam ogromną niespodziankę – zatańczyli na naszych dzieci przed Przylądkiem! Dziękujemy za wspaniałe widowisko!

Informacje o wydarzeniu można śledzić na Facebooku a także na stronie wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za POTĘŻNĄ pomoc oraz okazanie wielkich serc dla naszych dzieci <3

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam