Bieg Sylwestrowy

20 grudnia 2013

Sylwester w biegu? Jak najbardziej!

            31 stycznia 2013 r. odbędzie się 29. Uliczny Bieg Sylwestrowy, czyli jedno z największych sportowych wydarzeń w Gminie Trzebnica oraz gratka nie tylko dla fanów biegania, ale dla wszystkich, którzy chcą zakończyć rok pod znakiem aktywności fizycznej.

            Trzebnicki Bieg Sylwestrowy ma już swoją wieloletnią, silną i ugruntowaną pozycję w środowisku sportowym. Jest też dobrze rozpoznawalną marką tego miasta i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Biegacze doceniają atmosferę i przygotowanie imprezy, ale wyzwaniem dla nich jest przede wszystkim ciekawa i wymagająca trasa.

           W tym roku bieg jest dedykowany podopiecznym Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Aby wesprzeć małych pacjentów, wystarczy wziąć udział w biegu i świetnie się bawiąc pomóc w leczeniu dzieci chorych na nowotwory. 10 zł z każdej opłaty startowej przekazane zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji. Podczas trwania wydarzenia na terenie Biegu specjalnie oznaczeni wolontariusze Fundacji kwestować będą na rzecz małych pacjentów – zapraszamy do wrzucania datków!

            Bieg główny obejmuje dystans 10 kilometrów i prowadzi najpiękniejszymi trasami biegowymi Trzebnicy. Dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów także mogą wziąć udział w specjalnie przygotowanym dla nich biegu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do udziału! Formularz zapisów dostępny jest TUTAJ

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!