Bieg Sylwestrowy

20 grudnia 2013

Sylwester w biegu? Jak najbardziej!

            31 stycznia 2013 r. odbędzie się 29. Uliczny Bieg Sylwestrowy, czyli jedno z największych sportowych wydarzeń w Gminie Trzebnica oraz gratka nie tylko dla fanów biegania, ale dla wszystkich, którzy chcą zakończyć rok pod znakiem aktywności fizycznej.

            Trzebnicki Bieg Sylwestrowy ma już swoją wieloletnią, silną i ugruntowaną pozycję w środowisku sportowym. Jest też dobrze rozpoznawalną marką tego miasta i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Biegacze doceniają atmosferę i przygotowanie imprezy, ale wyzwaniem dla nich jest przede wszystkim ciekawa i wymagająca trasa.

           W tym roku bieg jest dedykowany podopiecznym Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Aby wesprzeć małych pacjentów, wystarczy wziąć udział w biegu i świetnie się bawiąc pomóc w leczeniu dzieci chorych na nowotwory. 10 zł z każdej opłaty startowej przekazane zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji. Podczas trwania wydarzenia na terenie Biegu specjalnie oznaczeni wolontariusze Fundacji kwestować będą na rzecz małych pacjentów – zapraszamy do wrzucania datków!

            Bieg główny obejmuje dystans 10 kilometrów i prowadzi najpiękniejszymi trasami biegowymi Trzebnicy. Dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów także mogą wziąć udział w specjalnie przygotowanym dla nich biegu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do udziału! Formularz zapisów dostępny jest TUTAJ

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM