Pomagam i wpłacam

Bieg Sylwestrowy

20 grudnia 2013

Sylwester w biegu? Jak najbardziej!

            31 stycznia 2013 r. odbędzie się 29. Uliczny Bieg Sylwestrowy, czyli jedno z największych sportowych wydarzeń w Gminie Trzebnica oraz gratka nie tylko dla fanów biegania, ale dla wszystkich, którzy chcą zakończyć rok pod znakiem aktywności fizycznej.

            Trzebnicki Bieg Sylwestrowy ma już swoją wieloletnią, silną i ugruntowaną pozycję w środowisku sportowym. Jest też dobrze rozpoznawalną marką tego miasta i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Biegacze doceniają atmosferę i przygotowanie imprezy, ale wyzwaniem dla nich jest przede wszystkim ciekawa i wymagająca trasa.

           W tym roku bieg jest dedykowany podopiecznym Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Aby wesprzeć małych pacjentów, wystarczy wziąć udział w biegu i świetnie się bawiąc pomóc w leczeniu dzieci chorych na nowotwory. 10 zł z każdej opłaty startowej przekazane zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji. Podczas trwania wydarzenia na terenie Biegu specjalnie oznaczeni wolontariusze Fundacji kwestować będą na rzecz małych pacjentów – zapraszamy do wrzucania datków!

            Bieg główny obejmuje dystans 10 kilometrów i prowadzi najpiękniejszymi trasami biegowymi Trzebnicy. Dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów także mogą wziąć udział w specjalnie przygotowanym dla nich biegu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do udziału! Formularz zapisów dostępny jest TUTAJ

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam