Biegnij z nami po nadzieję!

19 sierpnia 2015

z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w kolejnej edycji sztafety maratońskiej „Biegnij po nadzieję”, która odbędzie się 13 września 2015 r. w ramach 33. Wrocław Maratonu. Start sztafety o godzinie 9:20 ze Stadionu Olimpijskiego.
Celem przyświecającym sztafecie jest zebranie jak największej ilości środków na rzecz dzieci chorych na choroby nowotworowe i wyposażenie „Przylądka Nadziei” – nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.
Jesteśmy ogromnie dumni z faktu, że sztafeta ,,Biegnij po nadzieję” staje się nieodłączną częścią wrocławskiego Maratonu i mamy nadzieję, że w tym roku liczba uczestników biorących w niej udział pobije wszystkie rekordy. Każdy uczestnik sztafety jest darczyńcą opłaty startowej wysokości 200 zł, które w całości wspierają realizację celów Fundacji.
Serdecznie zapraszamy zarówno lekkoatletów i miłośników biegania, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Głęboko wierzymy, że dla jednych będzie to możliwość sprawdzenia siebie i swoich umiejętności, dla innych doskonała zabawa, która daje jednocześnie ogromną radość z przebiegniętej trasy. Dla wszystkich może być źródłem osobistej satysfakcji z niesienia pomocy bardzo chorym dzieciom.
Każdy krok, każdy przebiegnięty kilometr przybliża nas do celu – wzniesienia oraz wyposażenia nowej kliniki, w której dzieci będą miały godne warunki do walki z chorobą nowotworową. Im więcej nas będzie, tym większej ilości dzieci będzie można pomóc. Biegnijmy więc na zdrowie!
 
Zapisy: http://wroclawmaraton.pl/pl/strona/136

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM