Pomagam i wpłacam

Biegnij z nami po nadzieję!

19 sierpnia 2015

z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w kolejnej edycji sztafety maratońskiej „Biegnij po nadzieję”, która odbędzie się 13 września 2015 r. w ramach 33. Wrocław Maratonu. Start sztafety o godzinie 9:20 ze Stadionu Olimpijskiego.
Celem przyświecającym sztafecie jest zebranie jak największej ilości środków na rzecz dzieci chorych na choroby nowotworowe i wyposażenie „Przylądka Nadziei” – nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.
Jesteśmy ogromnie dumni z faktu, że sztafeta ,,Biegnij po nadzieję” staje się nieodłączną częścią wrocławskiego Maratonu i mamy nadzieję, że w tym roku liczba uczestników biorących w niej udział pobije wszystkie rekordy. Każdy uczestnik sztafety jest darczyńcą opłaty startowej wysokości 200 zł, które w całości wspierają realizację celów Fundacji.
Serdecznie zapraszamy zarówno lekkoatletów i miłośników biegania, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Głęboko wierzymy, że dla jednych będzie to możliwość sprawdzenia siebie i swoich umiejętności, dla innych doskonała zabawa, która daje jednocześnie ogromną radość z przebiegniętej trasy. Dla wszystkich może być źródłem osobistej satysfakcji z niesienia pomocy bardzo chorym dzieciom.
Każdy krok, każdy przebiegnięty kilometr przybliża nas do celu – wzniesienia oraz wyposażenia nowej kliniki, w której dzieci będą miały godne warunki do walki z chorobą nowotworową. Im więcej nas będzie, tym większej ilości dzieci będzie można pomóc. Biegnijmy więc na zdrowie!
 
Zapisy: http://wroclawmaraton.pl/pl/strona/136

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam