Biegnij z nami po nadzieję!

19 sierpnia 2015

z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w kolejnej edycji sztafety maratońskiej „Biegnij po nadzieję”, która odbędzie się 13 września 2015 r. w ramach 33. Wrocław Maratonu. Start sztafety o godzinie 9:20 ze Stadionu Olimpijskiego.
Celem przyświecającym sztafecie jest zebranie jak największej ilości środków na rzecz dzieci chorych na choroby nowotworowe i wyposażenie „Przylądka Nadziei” – nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.
Jesteśmy ogromnie dumni z faktu, że sztafeta ,,Biegnij po nadzieję” staje się nieodłączną częścią wrocławskiego Maratonu i mamy nadzieję, że w tym roku liczba uczestników biorących w niej udział pobije wszystkie rekordy. Każdy uczestnik sztafety jest darczyńcą opłaty startowej wysokości 200 zł, które w całości wspierają realizację celów Fundacji.
Serdecznie zapraszamy zarówno lekkoatletów i miłośników biegania, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Głęboko wierzymy, że dla jednych będzie to możliwość sprawdzenia siebie i swoich umiejętności, dla innych doskonała zabawa, która daje jednocześnie ogromną radość z przebiegniętej trasy. Dla wszystkich może być źródłem osobistej satysfakcji z niesienia pomocy bardzo chorym dzieciom.
Każdy krok, każdy przebiegnięty kilometr przybliża nas do celu – wzniesienia oraz wyposażenia nowej kliniki, w której dzieci będą miały godne warunki do walki z chorobą nowotworową. Im więcej nas będzie, tym większej ilości dzieci będzie można pomóc. Biegnijmy więc na zdrowie!
 
Zapisy: http://wroclawmaraton.pl/pl/strona/136

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!