Pomagam i wpłacam

Biegnij z nami w Sztafecie Nadziei!

5 września 2013

Już 15 września po raz kolejny każdy mniejszy i większy miłośnik sportu będzie mógł połączyć przyjemne z pożytecznym, biorąc udział w charytatywnej sztafecie ,,Biegnij po nadzieję”, organizowanej w ramach 31. Wrocław Maraton.  Każdy z uczestników będzie mógł nie tylko przetestować swoją kondycję fizyczną, ale – przede wszystkim – pomóc chorym dzieciom. Całość opłaty członkowskiej za sztafetę w wysokości 200 zł przeznaczona zostanie na pomoc podopiecznym fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

            Za zebraną kwotę zakupione zostaną leki ratujące życie, sfinansowane zabiegi medyczne czy opłacona rehabilitacja.

            Serdecznie zapraszamy zarówno lekkoatletów i miłośników biegania, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Przyłączenie się do sztafety będzie wspaniałym gestem solidarności z ciężko chorymi dziećmi, a także dowodem poparcia inicjatyw charytatywnych, których zadaniem jest nieść wsparcie najbardziej potrzebującym.

            Przyjdź i pomóż chorym dzieciom! Weź ze sobą rodzinę i przyjaciół! Tutaj nie wynik czasowy jest najważniejszy, ale sam fakt wzięcia udziału w sztafecie. Biegnijmy na zdrowie!

Start pierwszego członka Sztafety – 15 września o 9.10 na Stadionie Olimpijskim, przybiegnięcie ostatniego członka sztafety – ok. godziny 14.00.

W razie dodatkowych pytań prosimy kontaktować się z Biurem Maratonu: 71/733 40 79

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam