Pomagam i wpłacam

Biegnij z nami w Sztafecie Nadziei!

5 września 2013

Już 15 września po raz kolejny każdy mniejszy i większy miłośnik sportu będzie mógł połączyć przyjemne z pożytecznym, biorąc udział w charytatywnej sztafecie ,,Biegnij po nadzieję”, organizowanej w ramach 31. Wrocław Maraton.  Każdy z uczestników będzie mógł nie tylko przetestować swoją kondycję fizyczną, ale – przede wszystkim – pomóc chorym dzieciom. Całość opłaty członkowskiej za sztafetę w wysokości 200 zł przeznaczona zostanie na pomoc podopiecznym fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

            Za zebraną kwotę zakupione zostaną leki ratujące życie, sfinansowane zabiegi medyczne czy opłacona rehabilitacja.

            Serdecznie zapraszamy zarówno lekkoatletów i miłośników biegania, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Przyłączenie się do sztafety będzie wspaniałym gestem solidarności z ciężko chorymi dziećmi, a także dowodem poparcia inicjatyw charytatywnych, których zadaniem jest nieść wsparcie najbardziej potrzebującym.

            Przyjdź i pomóż chorym dzieciom! Weź ze sobą rodzinę i przyjaciół! Tutaj nie wynik czasowy jest najważniejszy, ale sam fakt wzięcia udziału w sztafecie. Biegnijmy na zdrowie!

Start pierwszego członka Sztafety – 15 września o 9.10 na Stadionie Olimpijskim, przybiegnięcie ostatniego członka sztafety – ok. godziny 14.00.

W razie dodatkowych pytań prosimy kontaktować się z Biurem Maratonu: 71/733 40 79

Pozostałe aktualności

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

12 czerwca 2020

Kolejna edycja wspaniałych Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami!

Tym razem zawody sportowe odbyły się... online, na platformie ZOOM. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego ceremoniału olimpijskiego, w tym występu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wciągnięcie olimpijskiej flagi na maszt wraz z zapaleniem olimpijskiego znicza.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam