Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!

2 września 2019

O tym wydarzeniu muzycznym 🎸🎸 głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na ⚔ Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

🎤 Zgłosić mógł się każdy. Wokalista, solista, zespół w dowolnym gatunku muzycznym wrzucając do wydarzenia na FB jeden własny utwór (plik wideo albo audio, link do YouTube, Vimeo lub innej platformy dostępnej bez logowania i opłat).

Po burzliwych obradach połączonych ekip Przylądek Nadziei i Hard Rock Cafe Wrocław i wszystkich regulaminowych potwierdzeniach w Bitwie Muzycznej we Wrocławskim Rynku udział weźmie ósemka rozśpiewanych śmiałków:

Gosia Bruś


Microgravity


Stoger


Człowiek Na Taśmie


Sienia


Solaris Road


Mescalero


Marcus Arent

 

Dziękujemy za wszystkie FANTASTYCZNE zgłoszenia i chęć pomagania! To był BARDZO trudny wybór. Uwielbiamy Was 😍

Bitwę Muzyczną zaczynamy od godziny 13.00 i toczymy ją w formule  “przegrywający odpada”. Artyści – przygotujcie 3 utwory,  bo do finału prowadzą trzy rundy. I w każdej musicie zagrać coś innego.

I teraz najważniejsze! Po każdym pojedynku zaprosimy Waszych fanów na Wielką Wagę Przeznaczenia. To ona zdecyduje, kto przejdzie do kolejnej rundy! Zaproście wszystkich krewnych i znajomych! Będzie się liczyć każdy kilogram fana!

Na zwycięzcę finałowego pojedynku czeka sława,  chwała i  fejm. Ale nie tylko. Hard Rock Cafe zorganizuje Wam koncert na najbardziej rockowej scenie w samym sercu Wrocławia. Czyli… w Hard Rock Cafe właśnie!

Będzie się działo!

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/441054503395842/ 

PARTNERZY BITWY MUZYCZNEJ

Hard Rock Cafe Wrocław Plug&Play Sala Prób BacklineHero wynajem sprzętu koncertowego

Pozostałe aktualności

12 listopada 2019

Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei

Dzieci chore na raka spędzają w szpitalu długie miesiące. Wielu małych pacjentów Przylądka Nadziei nie pojedzie do domu nawet na Boże Narodzenie. Spraw, żeby mimo wszystko mieli wesołe Święta!

8 listopada 2019

Podarowali uśmiech dzieciom z Przylądka Nadziei

Dotarła do nas wspaniała wiadomość od NIESAMOWITEJ załogi polskiego oddziału Align Technology z Wrocławia. Na co dzień zajmują się pięknymi uśmiechami. I takie właśnie podarowali naszym Podopiecznym.

6 listopada 2019

Rosną szeregi Przyjaciół Przylądka! Wspiera nas Poleasingowe.pl

Poznajcie pana Artura i pana Przemysława, szefów Europejskiego Centrum Remarketingu i platformy Poleasingowe.pl. Odwiedzili nas właśnie ze wspaniałą wiadomością!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!