Pomagam i wpłacam

Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!

2 września 2019

O tym wydarzeniu muzycznym 🎸🎸 głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na ⚔ Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

🎤 Zgłosić mógł się każdy. Wokalista, solista, zespół w dowolnym gatunku muzycznym wrzucając do wydarzenia na FB jeden własny utwór (plik wideo albo audio, link do YouTube, Vimeo lub innej platformy dostępnej bez logowania i opłat).

Po burzliwych obradach połączonych ekip Przylądek Nadziei i Hard Rock Cafe Wrocław i wszystkich regulaminowych potwierdzeniach w Bitwie Muzycznej we Wrocławskim Rynku udział weźmie ósemka rozśpiewanych śmiałków:

Gosia Bruś


Microgravity


Stoger


Człowiek Na Taśmie


Sienia


Solaris Road


Mescalero


Marcus Arent

 

Dziękujemy za wszystkie FANTASTYCZNE zgłoszenia i chęć pomagania! To był BARDZO trudny wybór. Uwielbiamy Was 😍

Bitwę Muzyczną zaczynamy od godziny 13.00 i toczymy ją w formule  “przegrywający odpada”. Artyści – przygotujcie 3 utwory,  bo do finału prowadzą trzy rundy. I w każdej musicie zagrać coś innego.

I teraz najważniejsze! Po każdym pojedynku zaprosimy Waszych fanów na Wielką Wagę Przeznaczenia. To ona zdecyduje, kto przejdzie do kolejnej rundy! Zaproście wszystkich krewnych i znajomych! Będzie się liczyć każdy kilogram fana!

Na zwycięzcę finałowego pojedynku czeka sława,  chwała i  fejm. Ale nie tylko. Hard Rock Cafe zorganizuje Wam koncert na najbardziej rockowej scenie w samym sercu Wrocławia. Czyli… w Hard Rock Cafe właśnie!

Będzie się działo!

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/441054503395842/ 

PARTNERZY BITWY MUZYCZNEJ

Hard Rock Cafe Wrocław Plug&Play Sala Prób BacklineHero wynajem sprzętu koncertowego

Pozostałe aktualności

17 czerwca 2021

Samurajowie kierownicy z Sakura Kazoku odwiedzili Przylądek Nadziei

Pan Jakub i pan Michał przyjechali do nas, żeby przekazać mnóstwo dobrej energii i wsparcie dla Programu Broviac. Dar serca od uczestników niezwykłego wydarzenia: pokazów walk samochodów Jinshu 2021.

15 czerwca 2021

Konkurs JAKĄ WAGĘ MA NADZIEJA? Finałowe głosowanie!

Zdecydujcie, kto zostanie zwycięzcą! Kto pojedzie NA DWA DNI z osobą towarzyszącą do parku rozrywki EnergyLandia i czyja praca pojawi się już niedługo na Wadze Nadziei. Najpiękniejszej wadze kuchennej na świecie, która dzięki firmie Łucznik pomagać będzie dzieciom z Przylądka Nadziei.

14 czerwca 2021

XIV Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami! Ależ to były emocje!

Ależ to były emocje! W sobotę odbyły się XIV Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży organizowane m.in przez Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zabawa była przednia a emocje rozgrzewały do czerwoności.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!