Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!

22 sierpnia 2019

O tym wydarzeniu muzycznym 🎸🎸 głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na ⚔ Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

🎤 Zgłosić mógł się każdy. Wokalista, solista, zespół w dowolnym gatunku muzycznym wrzucając do wydarzenia na FB jeden własny utwór (plik wideo albo audio, link do YouTube, Vimeo lub innej platformy dostępnej bez logowania i opłat).

Po burzliwych obradach połączonych ekip Przylądek Nadziei i Hard Rock Cafe Wrocław i wszystkich regulaminowych potwierdzeniach w Bitwie Muzycznej we Wrocławskim Rynku udział weźmie ósemka rozśpiewanych śmiałków:

Gosia Bruś


Microgravity


Stoger


Człowiek Na Taśmie


Sienia


Solaris Road


Mescalero


Marcus Arent

 

Dziękujemy za wszystkie FANTASTYCZNE zgłoszenia i chęć pomagania! To był BARDZO trudny wybór. Uwielbiamy Was 😍

Bitwę Muzyczną zaczynamy od godziny 13.00 i toczymy ją w formule  “przegrywający odpada”. Artyści – przygotujcie 3 utwory,  bo do finału prowadzą trzy rundy. I w każdej musicie zagrać coś innego.

I teraz najważniejsze! Po każdym pojedynku zaprosimy Waszych fanów na Wielką Wagę Przeznaczenia. To ona zdecyduje, kto przejdzie do kolejnej rundy! Zaproście wszystkich krewnych i znajomych! Będzie się liczyć każdy kilogram fana!

Na zwycięzcę finałowego pojedynku czeka sława,  chwała i  fejm. Ale nie tylko. Hard Rock Cafe zorganizuje Wam koncert na najbardziej rockowej scenie w samym sercu Wrocławia. Czyli… w Hard Rock Cafe właśnie!

Będzie się działo!

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/441054503395842/ 

Pozostałe aktualności

20 sierpnia 2019

Pomóż dzieciom chorym na raka mniej czasu spędzać w szpitalu

Leczenie choroby nowotworowej może trwać nawet kilka lat. Dla małych pacjentów kliniki onkologicznej szpital staje się domem, który opuszczają bardzo rzadko. Możemy to zmienić! Dzięki Twojej pomocy w ciągu roku nawet setka dzieci będzie mogła mniej czasu spędzać w szpitalu!

19 sierpnia 2019

Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

13 sierpnia 2019

Oldboje FC Barcelona zagrają dla nas z Orlą Wąsosz. I odwiedzą kibiców w Przylądku!

To będzie prawdziwa UCZTA dla miłośników piłki nożnej w najlepszym wydaniu. 1 września o godzinie 16.00 na stadionie w Wąsoszu drużyna byłych piłkarzy FC Barcelona rozegra charytatywny mecz z drużyną Orla Wąsosz. Dochód z biletów pomoże w leczeniu dzieci z Przylądka Nadziei!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!