Pomagam i wpłacam

Byliście grzeczni w tym roku? No to na pewno dostaniecie list od Mikołaja!

23 grudnia 2019

Grudzień to czas radości, dobroci oraz… POMAGANIA. Wie o tym niezwykła firma, która zajmuje się sprzedażą filmów i listów od Świętego Mikołaja do dzieci. Nasi nowi Przyjaciele postanowili, że w tym roku pomogą dzieciom chorym na raka!
Wszystkie dzieci, które chcą dostać wymarzone prezenty pod choinkę, piszą list do Świętego Mikołaja. Ale czy dostaną prezent, zależy od tego, czy były grzeczne. Poza samym prezentem dzieci mogą otrzymać PRAWDZIWY list od Mikołaja! Każdy rodzic, który chciałby sprawić radość dziecku może zamówić list od Mikołaja a nawet… dedykowany film!
⤵️⤵️⤵️
Ten wyjątkowy, świąteczny portal jest dla nas szczególnie wyjątkowy, ponieważ pomocnicy Mikołaja postanowili, że aż 10% zysku ze sprzedaży listów i filmów w 2019 roku przekażą na leczenie dzieci chorych na raka, małych pacjentów Przylądka Nadziei!
To się nazywa prawdziwa magia świąt!!
Dziękujemy, że pomagacie naszym maluchom!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam