Ceneo Charytatywnie dla Fundacji

15 grudnia 2015

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Do końca grudnia br. w serwisie zakupowym Ceneo.pl można kupić charytatywne cegiełki – pozyskane w ten sposób środki finansowe zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom chorym na raka – podopiecznym Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.
 W ramach tegorocznej świątecznej akcji charytatywnej serwis Ceneo.pl wspólnie ze swoimi użytkownikami wspiera działania prowadzone przez Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Fundacja ma siedzibę we Wrocławiu, ale wspiera małych pacjentów z całej Polski – jest związana z najnowocześniejszą w kraju kliniką onkologiczną dla dzieci „Przylądek Nadziei”.
Przy okazji świątecznych zakupów każdy klient serwisu Ceneo.pl – poświęcając zaledwie kilka dodatkowych sekund – może dorzucić do swojego „koszyka” cegiełkę o wybranej wartości, płacąc za nią online. Dostępne cegiełki mają nominały od 5 do 100 zł. Cały dochód z ich sprzedaży trafi za pośrednictwem Fundacji do małych pacjentów z całej Polski leczących się w Klinice Przylądek Nadziei.
 
Po szczegóły zapraszamy też na stworzoną specjalnie na potrzeby akcji stronę:  www.charytatywnie.ceneo.pl
 
 

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!