Ceneo Charytatywnie dla Fundacji

15 grudnia 2015

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Do końca grudnia br. w serwisie zakupowym Ceneo.pl można kupić charytatywne cegiełki – pozyskane w ten sposób środki finansowe zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom chorym na raka – podopiecznym Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.
 W ramach tegorocznej świątecznej akcji charytatywnej serwis Ceneo.pl wspólnie ze swoimi użytkownikami wspiera działania prowadzone przez Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Fundacja ma siedzibę we Wrocławiu, ale wspiera małych pacjentów z całej Polski – jest związana z najnowocześniejszą w kraju kliniką onkologiczną dla dzieci „Przylądek Nadziei”.
Przy okazji świątecznych zakupów każdy klient serwisu Ceneo.pl – poświęcając zaledwie kilka dodatkowych sekund – może dorzucić do swojego „koszyka” cegiełkę o wybranej wartości, płacąc za nią online. Dostępne cegiełki mają nominały od 5 do 100 zł. Cały dochód z ich sprzedaży trafi za pośrednictwem Fundacji do małych pacjentów z całej Polski leczących się w Klinice Przylądek Nadziei.
 
Po szczegóły zapraszamy też na stworzoną specjalnie na potrzeby akcji stronę:  www.charytatywnie.ceneo.pl
 
 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM