Charity Fashion Show

1 października 2014

 

Pokazy mody włoskich marek, szlachetny cel, cudowna oprawa muzyczna oraz niezwykli Goście i blisko 60 tysięcy złotych wylicytowane w aukcji na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Tak wyglądała Gala Charity Fashion Show, która odbyła się we Wrocławiu już po raz piąty.

W sobotni wieczór 27 września 2014 r. w budynku Times we Wrocławiu w gronie ponad czterystu zaproszonych gości odbyło się niecodzienne wydarzenie. Jego organizatorzy Małgorzata i Andrzej Oleksik postanowili połączyć na pozór odległe światy – świat wielkiej mody i świat walki o życie dzieci. Wszyscy ludzie dobrego serca oraz pasjonaci mody spotkali się, aby podziwiać najnowsze jesienno-zimowe kolekcje znanych i cenionych włoskich marek: MaxMara, Patrizia Pepe, Marella i Pennyblack oraz wspomóc dzieci chore na raka.

Tę wyjątkową uroczystość poprowadził dziennikarz, jeden z najpopularniejszych  prezenterów telewizyjnych Krzysztof Ibisz, a za sferę modową odpowiedzialny był stylista Tomasz Jacyków, który zaprezentował i skomentował najnowsze trendy na nadchodzący sezon.

Charity Fashion Show to nie tylko moda, ale także coroczna aukcja charytatywna na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, którą razem z Krzysztofem Ibiszem współprowadziła Prezes Fundacji Agnieszka Aleksandrowicz.  W tym roku na licytcji zostało wystawionych 16 przedmiotów, m.in. krasnal z brązu stworzony przez autorkę wrocławskich skrzatów Beatę Zwolańską-Hołod. Nie zabrakło również obrazków namalowanych przez dzieci, voucherów na ekskluzywne usługi fryzjerskie i kosmetyczne, a także niespodzianek. Oto bowiem tuż przed zakończeniem licytacji Krzysztof ibisz dodał do aukcji własny pomysł na fant – miejsce na widowni jednego z najbliższych odcinków popularnego show ,,Taniec z Gwiazdami”, połączone ze zwiedzaniem studia oraz lunchem z samym dziennikarzem.

Charity Fashion Show to największa i najbardziej prestiżowa impreza modowa w Polsce, łącząca piękno włoskiej mody ze szlachetną wolą niesienia pomocy. Podczas tegorocznej – piątej edycji gali zebrano 60 tys. zł, co na przestrzeni ostatnich lat pozwoliło uzyskać sumę 256 tysięcy złotych, które przeznaczane są na pomoc podopiecznym Fundacji.

 

 

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!