Pomagam i wpłacam

Charity Fashion Show

1 października 2014

 

Pokazy mody włoskich marek, szlachetny cel, cudowna oprawa muzyczna oraz niezwykli Goście i blisko 60 tysięcy złotych wylicytowane w aukcji na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Tak wyglądała Gala Charity Fashion Show, która odbyła się we Wrocławiu już po raz piąty.

W sobotni wieczór 27 września 2014 r. w budynku Times we Wrocławiu w gronie ponad czterystu zaproszonych gości odbyło się niecodzienne wydarzenie. Jego organizatorzy Małgorzata i Andrzej Oleksik postanowili połączyć na pozór odległe światy – świat wielkiej mody i świat walki o życie dzieci. Wszyscy ludzie dobrego serca oraz pasjonaci mody spotkali się, aby podziwiać najnowsze jesienno-zimowe kolekcje znanych i cenionych włoskich marek: MaxMara, Patrizia Pepe, Marella i Pennyblack oraz wspomóc dzieci chore na raka.

Tę wyjątkową uroczystość poprowadził dziennikarz, jeden z najpopularniejszych  prezenterów telewizyjnych Krzysztof Ibisz, a za sferę modową odpowiedzialny był stylista Tomasz Jacyków, który zaprezentował i skomentował najnowsze trendy na nadchodzący sezon.

Charity Fashion Show to nie tylko moda, ale także coroczna aukcja charytatywna na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, którą razem z Krzysztofem Ibiszem współprowadziła Prezes Fundacji Agnieszka Aleksandrowicz.  W tym roku na licytcji zostało wystawionych 16 przedmiotów, m.in. krasnal z brązu stworzony przez autorkę wrocławskich skrzatów Beatę Zwolańską-Hołod. Nie zabrakło również obrazków namalowanych przez dzieci, voucherów na ekskluzywne usługi fryzjerskie i kosmetyczne, a także niespodzianek. Oto bowiem tuż przed zakończeniem licytacji Krzysztof ibisz dodał do aukcji własny pomysł na fant – miejsce na widowni jednego z najbliższych odcinków popularnego show ,,Taniec z Gwiazdami”, połączone ze zwiedzaniem studia oraz lunchem z samym dziennikarzem.

Charity Fashion Show to największa i najbardziej prestiżowa impreza modowa w Polsce, łącząca piękno włoskiej mody ze szlachetną wolą niesienia pomocy. Podczas tegorocznej – piątej edycji gali zebrano 60 tys. zł, co na przestrzeni ostatnich lat pozwoliło uzyskać sumę 256 tysięcy złotych, które przeznaczane są na pomoc podopiecznym Fundacji.

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam