Pomagam i wpłacam

Charytatywny koncert Agnes Band w Hard Rock Cafe Wrocław

18 lipca 2020

Kochani, z całego serca dziękujemy za ten wieczór! To był NIESAMOWITY koncert i mnóstwo dobrej energii dla dzieciaków z kliniki Przylądek Nadziei! Muzyka na żywo jest najlepsza! A jeśli dodatkowo pomaga, rosną nam serca!

Wszystkie miejsca w Hard Rock Cafe we wrocławskim Rynku na wieczór 16 lipca zostały zarezerwowane. Na scenie energetyczny show dali muzycy zespołu Agnes Band, który przyjaciele Przylądka Nadziei doskonale znają z Koncertu Nadziei. Tym razem wspólnie otworzyliśmy koncertowy, letni sezon w Hard Rock Cafe Wrocław, którego załoga z wielkim sercem zawsze angażuje się muzyczne przedsięwzięcia wspierające naszych podopiecznych.

Zobacz zdjęcia z koncertu Agnes Band w Hard Rock Cafe WrocławHard Rock Cafe koncert Agnes Band

Podczas koncertu muzyka porwała publiczność do tego stopnia, że choć ze względów bezpieczeństwa widzowie musieli siedzieć przy stolikach, w pewnej chwili nie można już było wytrzymać na siedząco. Publiczność ruszyła do tańca i – z zachowaniem odpowiednich odległości – bawiła się w najlepsze!

Jesteście wspaniali!
😘 Kochana Publiczności,
😘 Hard Rock Cafe Wrocław,
😘 Agnes & Band

DZIĘKUJEMY! 

Pozostałe aktualności

22 stycznia 2021

Poradnik podatnika. Progi podatkowe 2020/2021

Progi podatkowe to stawki podatku zależne bezpośrednio od wysokości dochodu uzyskanego w minionym roku. W zależności od tego, ile zarobiliśmy w 2020 r., rozliczając podatek w 2021 zapłacimy: 17% lub 32% (to tzw. pierwszy i drugi próg podatkowy). Sprawdź, jakie są limity dla poszczególnych stawek oraz jak obliczyć wysokość podatku.

21 stycznia 2021

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do ponad milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

18 stycznia 2021

Rekord w Choinkowych Lasach! 18 020 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei

Choinkowy las wyrósł po raz trzeci i powiększył o stoisko na Torze Wyścigów Konnych Partynice. Każde drzewko sprzedane w Choinkowym lesie to 10 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei. W tym roku padł rekord! Sprzedano 1800 iglaków!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!