Pomagam i wpłacam

Charytatywny koncert Agnes Band w Hard Rock Cafe Wrocław

18 lipca 2020

Kochani, z całego serca dziękujemy za ten wieczór! To był NIESAMOWITY koncert i mnóstwo dobrej energii dla dzieciaków z kliniki Przylądek Nadziei! Muzyka na żywo jest najlepsza! A jeśli dodatkowo pomaga, rosną nam serca!

Wszystkie miejsca w Hard Rock Cafe we wrocławskim Rynku na wieczór 16 lipca zostały zarezerwowane. Na scenie energetyczny show dali muzycy zespołu Agnes Band, który przyjaciele Przylądka Nadziei doskonale znają z Koncertu Nadziei. Tym razem wspólnie otworzyliśmy koncertowy, letni sezon w Hard Rock Cafe Wrocław, którego załoga z wielkim sercem zawsze angażuje się muzyczne przedsięwzięcia wspierające naszych podopiecznych.

Zobacz zdjęcia z koncertu Agnes Band w Hard Rock Cafe WrocławHard Rock Cafe koncert Agnes Band

Podczas koncertu muzyka porwała publiczność do tego stopnia, że choć ze względów bezpieczeństwa widzowie musieli siedzieć przy stolikach, w pewnej chwili nie można już było wytrzymać na siedząco. Publiczność ruszyła do tańca i – z zachowaniem odpowiednich odległości – bawiła się w najlepsze!

Jesteście wspaniali!
😘 Kochana Publiczności,
😘 Hard Rock Cafe Wrocław,
😘 Agnes & Band

DZIĘKUJEMY! 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam