Pomagam i wpłacam

Charytatywny koncert Agnes Band w Hard Rock Cafe Wrocław

18 lipca 2020

Kochani, z całego serca dziękujemy za ten wieczór! To był NIESAMOWITY koncert i mnóstwo dobrej energii dla dzieciaków z kliniki Przylądek Nadziei! Muzyka na żywo jest najlepsza! A jeśli dodatkowo pomaga, rosną nam serca!

Wszystkie miejsca w Hard Rock Cafe we wrocławskim Rynku na wieczór 16 lipca zostały zarezerwowane. Na scenie energetyczny show dali muzycy zespołu Agnes Band, który przyjaciele Przylądka Nadziei doskonale znają z Koncertu Nadziei. Tym razem wspólnie otworzyliśmy koncertowy, letni sezon w Hard Rock Cafe Wrocław, którego załoga z wielkim sercem zawsze angażuje się muzyczne przedsięwzięcia wspierające naszych podopiecznych.

Zobacz zdjęcia z koncertu Agnes Band w Hard Rock Cafe WrocławHard Rock Cafe koncert Agnes Band

Podczas koncertu muzyka porwała publiczność do tego stopnia, że choć ze względów bezpieczeństwa widzowie musieli siedzieć przy stolikach, w pewnej chwili nie można już było wytrzymać na siedząco. Publiczność ruszyła do tańca i – z zachowaniem odpowiednich odległości – bawiła się w najlepsze!

Jesteście wspaniali!
😘 Kochana Publiczności,
😘 Hard Rock Cafe Wrocław,
😘 Agnes & Band

DZIĘKUJEMY! 

Pozostałe aktualności

29 lipca 2020

Żonglowali i pomagali

Żonglowanie to sztuka dla każdego? Pracownicy firmy SEMPIRE postanowili udowodnić, że TAK! Nasi Przyjaciele rzucili sobie nie lada wyzwanie. Postanowili zostać mistrzami podrzucania piłeczek i połączyć zabawę z pomaganiem! W pocie czoła, po godzinach pracy, szlifowali umiejętności, ale ich trud się opłacił! 

23 lipca 2020

Hej Śląsk Wrocław! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Na zakończeniu piłkarskiego sezonu we Wrocławiu nie mogło zabraknąć wiernych, przylądkowych kibiców! Do ostatniego gwizdka trzymaliśmy kciuki za naszych Przyjaciół z WKS Śląsk Wrocław, którzy wspierają dzieci chore na raka każdego dnia.

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK “Przylądek Nadziei”!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam