Pomagam i wpłacam

Charytatywny webinar! Rozgrzewka dla najmłodszych przed jazdą na nartach.

16 stycznia 2021

Można pomagać nie wychodząc z domu – wiedzą o tym również SkitouroweZakopane.pl, którzy postanowili przeprowadzić zimowy Webinar, który wspiera leczenie maluchów chorych na raka!

SkitouroweZakopane.pl to szkolenia skiturowe oraz niesamowity, bezpłatny przewodnik turystyczny online po trasach skiturowych w Tatrach, prognozie pogody, społeczności odkrywająca najlepsze “miejscówki”.

Wspaniały zespół oraz studenci AWF z Krakowa postanowił zrobić coś niesamowitego: charytatywny webinar dla wszystkich rodziców, którzy chcą nauczyć swoje dzieci jak zastąpić  rozgrzewkę narciarską na stoku poprzez zabawę. A odbędzie się już 4 lutego 2021r. o godzinie 20:00.

Program webinaru:

W ramach Webinaru organizatorzy przedstawią czym jest rozgrzewka narciarska, jak rozgrzewać się efektywnie, jaki wpływ ma rozgrzewka na bezpieczną jazdę a także jak zmienić nudną rozgrzewkę w super zabawę. Dla widzów SkitouroweZakopane.pl przygotowało filmiki z przykładami zabaw wraz z firmą harcownia.pl oraz góralskiinstruktor, którzy będą prelegentami wydarzenia.

Prelegentami są:

Michał Kostek- góral z Białego dunajca, absolwent Krakowskiego AWF-u i mgr Turystyki i Rekreacji. Instruktor narciarstwa PZN, od 15 lat szkolący na Nosalu w Szkole Narciarskiej i Snowboardowej STRAMA.

Małgorzata Krzystyniak- z wykształcenia nauczyciel, z pasji animator dla dzieci. Firmę Harcownia.pl założyła w 2016 roku. Pomysł na firmę zrodził się kiedy poszerzyła swoją wiedzę na temat zabaw dla dzieci. Od zawsze fascynowała ją pomysłowość hiszpańskich nauczycieli i animatorów. To oni byli jej inspiracją do rozwijania się w tym kierunku.

Monika Chowaniec oraz Krzysztof Jendrysik. Fizjoterapeuci specjalizujący się w rehabilitacji dzieci i młodzieży. Prowadzą gabinet rehabilitacyjny FizjoStópki. Poza pomaganiem najmłodszym w przewróceniu jak najlepszej sprawności w czasie wolnym aktywnie spędzają czas na nartach przemierzając tatrzańskie szlaki.

Webinar niosący pomoc

W ramach webinaru organizatorzy zorganizowali zbiórkę na rzecz dzieci z Przylądka Nadziei. Pomagać można już teraz, aż do 14 lutego!

Organizatorom gorąco dziękujemy za świetną inicjatywę, a wszystkich Przyjaciół Przylądka zapraszamy do akcji oraz do… pomagania!

 

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam