Pomagam i wpłacam

Customerzy przeciw nowotworom – akcja #pomalujdzieciomswiat i zbiórka na maluchy chore na raka

22 grudnia 2020

Kiedy chcesz połączyć hobby z pomaganiem, dzieją się piękne rzeczy. Pan Jakub Salasa, który od kilku lat zajmuje się renowacją oraz personalizacją obuwia, postanowił stworzyć coś niezwykłego i niepowtarzalnego – charytatywny custom non-profit – zbiórkę na rzecz maluchów z Przylądka Nadziei. Cel? 🙌 10 tysięcy złotych! Ale nie jest to tylko zbiórka.

Pan Jakub zebrał  grupę jedenastu bardzo utalentowanych artystów z całej Polski. Każdy z nich miał za zadanie własnoręcznie pomalować lub zmodyfikować wcześniej ustalony element buta wedle własnego uznania. Czy miało to do siebie pasować? Ani trochę! Koncepcją był projekt nawiązujący do kolorystyki obuwia Nike ,,What the?”. Buty podczas swojej podróży po Polsce “przebyły” prawie… 2300km! Łączny czas pracy, jaki wspaniali artyści poświęcili na ich stworzenie to aż… 60 godzin! I tak powstały te oto 👟 buty, które prezentuje Pan Jakub oraz Pan Mateusz (Grail Point).

Kilka dni temu wystartowała zbiórka na rzecz dzieci chorych na raka. Celem całego projektu jest zebranie jak największej kwoty, którą w całości organizatorzy przekażą na dzieci chore na raka.

Pomóc może każdy, liczy się każdy grosz, każde udostępnienie i każdy komentarz. A do tego można wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodą są właśnie te 😍 artystyczne buty w rozmiarze 42EU (do chodzenia albo… na półkę) oraz inne nagrody, których listę znajdziecie na dole zbiórki.

Szczegóły akcji i konkursu: https://zrzutka.pl/ygcrh6

Buty przez czas trwania zbiórki będzie można zobaczyć w Grail Pointcie – ul. Mokotowska 24 w Warszawie.

11 artystów, 1 para butów. Jest to to pierwszy w Polsce i na świecie projekt, w którym brało udział aż tylu twórców. Jak często zdarza się, że jedenaście osób tworzy jedną parę butów? Podpowiemy – nigdy, aż do teraz.

Panie Jakubie, Kochani artyści bardzo dziękujemy za wspaniałą inicjatywę i zaangażowanie!

A wszystkich Przyjaciół Przylądka zapraszamy do wsparcia akcji, która trwa do końca grudnia!

 

 

Pozostałe aktualności

22 stycznia 2021

Poradnik podatnika. Progi podatkowe 2020/2021

Progi podatkowe to stawki podatku zależne bezpośrednio od wysokości dochodu uzyskanego w minionym roku. W zależności od tego, ile zarobiliśmy w 2020 r., rozliczając podatek w 2021 zapłacimy: 17% lub 32% (to tzw. pierwszy i drugi próg podatkowy). Sprawdź, jakie są limity dla poszczególnych stawek oraz jak obliczyć wysokość podatku.

21 stycznia 2021

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do ponad milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

18 stycznia 2021

Rekord w Choinkowych Lasach! 18 020 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei

Choinkowy las wyrósł po raz trzeci i powiększył o stoisko na Torze Wyścigów Konnych Partynice. Każde drzewko sprzedane w Choinkowym lesie to 10 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei. W tym roku padł rekord! Sprzedano 1800 iglaków!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!