Pomagam i wpłacam

Customerzy przeciw nowotworom – akcja #pomalujdzieciomswiat i zbiórka na maluchy chore na raka

22 grudnia 2020

Kiedy chcesz połączyć hobby z pomaganiem, dzieją się piękne rzeczy. Pan Jakub Salasa, który od kilku lat zajmuje się renowacją oraz personalizacją obuwia, postanowił stworzyć coś niezwykłego i niepowtarzalnego – charytatywny custom non-profit – zbiórkę na rzecz maluchów z Przylądka Nadziei. Cel? 🙌 10 tysięcy złotych! Ale nie jest to tylko zbiórka.

Pan Jakub zebrał  grupę jedenastu bardzo utalentowanych artystów z całej Polski. Każdy z nich miał za zadanie własnoręcznie pomalować lub zmodyfikować wcześniej ustalony element buta wedle własnego uznania. Czy miało to do siebie pasować? Ani trochę! Koncepcją był projekt nawiązujący do kolorystyki obuwia Nike ,,What the?”. Buty podczas swojej podróży po Polsce “przebyły” prawie… 2300km! Łączny czas pracy, jaki wspaniali artyści poświęcili na ich stworzenie to aż… 60 godzin! I tak powstały te oto 👟 buty, które prezentuje Pan Jakub oraz Pan Mateusz (Grail Point).

Kilka dni temu wystartowała zbiórka na rzecz dzieci chorych na raka. Celem całego projektu jest zebranie jak największej kwoty, którą w całości organizatorzy przekażą na dzieci chore na raka.

Pomóc może każdy, liczy się każdy grosz, każde udostępnienie i każdy komentarz. A do tego można wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodą są właśnie te 😍 artystyczne buty w rozmiarze 42EU (do chodzenia albo… na półkę) oraz inne nagrody, których listę znajdziecie na dole zbiórki.

Szczegóły akcji i konkursu: https://zrzutka.pl/ygcrh6

Buty przez czas trwania zbiórki będzie można zobaczyć w Grail Pointcie – ul. Mokotowska 24 w Warszawie.

11 artystów, 1 para butów. Jest to to pierwszy w Polsce i na świecie projekt, w którym brało udział aż tylu twórców. Jak często zdarza się, że jedenaście osób tworzy jedną parę butów? Podpowiemy – nigdy, aż do teraz.

Panie Jakubie, Kochani artyści bardzo dziękujemy za wspaniałą inicjatywę i zaangażowanie!

A wszystkich Przyjaciół Przylądka zapraszamy do wsparcia akcji, która trwa do końca grudnia!

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam