Pomagam i wpłacam

Dar serca od Zakonu Templariuszy

22 października 2012

        Dziś do Domu Nadziei zawitali niezwykli goście. Byli to Rycerze Zakonu Chrystusa i Świątyni Jerozolimskiej – ks. Dr Marek Kluwak (Koordynator Diecezji Legnickiej ds. Szlaku Cysterskiego) oraz Krzysztof P. Kurzeja  (Wielki Przeor Genaralnego Zakonu Templariuszy) wraz z małżonką. Podczas XXX Jubileuszowej Pielgrzymki Szlakiem Cysterskim na Kalwarię udało im się zebrać 3 000 zł, które w imieniu Zakonu Templariuszy przekazali na rzecz naszych podopiecznych – małych Pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM. Serdecznie dziękujemy za ten piękny gest. Poniżej zobaczyć możecie zdjęcia z pielgrzymki oraz wizyty Templariuszy we Wrocławiu.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam