Dialog pomaga

7 kwietnia 2010

Przedświąteczne podarunki przygotowała dla naszych podopiecznych Telefonia Dialog.

Dzieci otrzymały dwa laptopy, dwa telefony komórkowe i uwaga : worki pieniędzy – monety obce,  przeważnie ruble pozyskane z likwidacji budek telefonicznych. Wymienimy je na złotówki i przeznaczymy na potrzeby małych pacjentów.

 

Prezenty na ręce dzieci przekazali w imieniu firmy Dialog Pan Robert Banasiak – Wiceprezes Zarządu oraz Pani Marta Petranik -Pacuła rzecznik prasowy firmy.

W spotkaniu z wielką radością uczystniczyły również Pani Profesor Alicja Chybicka oraz Prezes Fundacji " Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" Pani Agnieszka Aleksandrowicz.

 

Pozostałe aktualności

19 września 2019

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

16 września 2019

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

15 września 2019

Cała Oleśnica Biega dla dzieci z Przylądka Nadziei!

V Festiwal Biegów Rodzinnych miał w tym roku nie tylko wymiar sportowy i rekreacyjny. Tym razem biegacze i kibice włączyli się w pomaganie dzieciom chorym na raka i pomagali podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!