Pomagam i wpłacam

Dialog pomaga

7 kwietnia 2010

Przedświąteczne podarunki przygotowała dla naszych podopiecznych Telefonia Dialog.

Dzieci otrzymały dwa laptopy, dwa telefony komórkowe i uwaga : worki pieniędzy – monety obce,  przeważnie ruble pozyskane z likwidacji budek telefonicznych. Wymienimy je na złotówki i przeznaczymy na potrzeby małych pacjentów.

 

Prezenty na ręce dzieci przekazali w imieniu firmy Dialog Pan Robert Banasiak – Wiceprezes Zarządu oraz Pani Marta Petranik -Pacuła rzecznik prasowy firmy.

W spotkaniu z wielką radością uczystniczyły również Pani Profesor Alicja Chybicka oraz Prezes Fundacji " Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" Pani Agnieszka Aleksandrowicz.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam