Dialog pomaga

7 kwietnia 2010

Przedświąteczne podarunki przygotowała dla naszych podopiecznych Telefonia Dialog.

Dzieci otrzymały dwa laptopy, dwa telefony komórkowe i uwaga : worki pieniędzy – monety obce,  przeważnie ruble pozyskane z likwidacji budek telefonicznych. Wymienimy je na złotówki i przeznaczymy na potrzeby małych pacjentów.

 

Prezenty na ręce dzieci przekazali w imieniu firmy Dialog Pan Robert Banasiak – Wiceprezes Zarządu oraz Pani Marta Petranik -Pacuła rzecznik prasowy firmy.

W spotkaniu z wielką radością uczystniczyły również Pani Profesor Alicja Chybicka oraz Prezes Fundacji " Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" Pani Agnieszka Aleksandrowicz.

 

Pozostałe aktualności

17 marca 2020

#ZOSTANWSALI – kreatywne porady, jak nie nudzić się w szpitalu

Tworzymy przestrzeń i bazę pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas, kiedy jesteś w szpitalu! Ada, Kasia i Daniela z przylądkowej Kliniki Mentalnej mają dla Was propozycje gier, zabaw i aktywności, które możecie wykonywać na małej przestrzeni.

17 marca 2020

Epidemia koronawirusa. Lekarze odpowiadają na Wasze pytania

Dostajemy od Was wiele zapytań, związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i funkcjonowaniem kliniki Przylądek Nadziei w tych trudnych chwilach.  Specjaliści z Przylądka Nadziei odpowiadają.

17 marca 2020

Biegacze z całego świata pomagają dzieciom chorym na raka. #BiegamDobrze dla Przylądka Nadziei

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" dołączyła do grona instytucji charytatywnych, które można wspierać podczas największych imprez biegowych w Polsce.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!