Do końca kwietnia tylko kilka dni

26 kwietnia 2010

Tylko kilka dni zostało do rozliczenia deklaracji PIT. Tylko kilka dni, aby 1% przekazać potrzebującym. Pomóż naszym podopiecznym – dzieciom z chorobami nowotworowymi, które każdego dnia prowadzą heroioczną walkę o życie. Pomagamy im i ich rodzicom przejść ten trudny czas refundując leki, dojazdy na badania oraz potrzebny w klinice sprzęt. Pomagamy w finansowaniu szkoleń kadry lekarskiej i pielęgniarskiej. Nie zapominamy także o umilaniu dzieciom czasu – organizujemy wiele atrakcyjnych imprez (również poza kliniką) zapraszamy znane i lubiane osoby, pamiętamy o świątecznych prezentach. Wszystko po to, żeby nasi podopieczni mogli choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

Przed nami ważne zadanie wybudowania dzieciom nowej kliniki Przyladka Nadziei, w której będą miały szansę, pod okiem doskonałych specjalistów szybciej wracać do zdrowia.

Twój 1%  to realna pomoc chorym dzieciom !

Pozostałe aktualności

13 lutego 2020

1 procent podatku od rolników [Poradnik Podatnika]

Skorzystanie z możliwości przekazania 1% jest jednak banalnie proste. Nie trzeba wypełniać całego PIT-a, wystarczy tylko złożyć formularz PIT-0P, umieścić na nim numer KRS organizacji pożytku publicznego (OPP), ewentualnie dopisać cel szczegółowy.

6 lutego 2020

Przyjaciele z Ticketmaster Polska przekazali ogromną kwotę na leczenie dzieci

Kolejne FENOMENALNE wieści od naszych przylądkowych Przyjaciół! Firma Ticketmaster Polska, którą znacie z dystrybucji biletów na największe wydarzenia kulturalne w Polsce, będzie pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei przez kolejny rok!

5 lutego 2020

Noworoczne spotkanie prawników, aukcja sztuki i pomoc dla dzieci chorych na raka

Wspaniały gest i wielkie serca organizatorów Spotkania Noworocznego „Law&Art”. Zorganizowana tego wieczora licytacja dzieł sztuki przyniosła aż 13 tysięcy złotych na pomoc dla małych pacjentów kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!