Do końca kwietnia tylko kilka dni

26 kwietnia 2010

Tylko kilka dni zostało do rozliczenia deklaracji PIT. Tylko kilka dni, aby 1% przekazać potrzebującym. Pomóż naszym podopiecznym – dzieciom z chorobami nowotworowymi, które każdego dnia prowadzą heroioczną walkę o życie. Pomagamy im i ich rodzicom przejść ten trudny czas refundując leki, dojazdy na badania oraz potrzebny w klinice sprzęt. Pomagamy w finansowaniu szkoleń kadry lekarskiej i pielęgniarskiej. Nie zapominamy także o umilaniu dzieciom czasu – organizujemy wiele atrakcyjnych imprez (również poza kliniką) zapraszamy znane i lubiane osoby, pamiętamy o świątecznych prezentach. Wszystko po to, żeby nasi podopieczni mogli choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

Przed nami ważne zadanie wybudowania dzieciom nowej kliniki Przyladka Nadziei, w której będą miały szansę, pod okiem doskonałych specjalistów szybciej wracać do zdrowia.

Twój 1%  to realna pomoc chorym dzieciom !

Pozostałe aktualności

17 marca 2020

#ZOSTANWSALI – kreatywne porady, jak nie nudzić się w szpitalu

Tworzymy przestrzeń i bazę pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas, kiedy jesteś w szpitalu! Ada, Kasia i Daniela z przylądkowej Kliniki Mentalnej mają dla Was propozycje gier, zabaw i aktywności, które możecie wykonywać na małej przestrzeni.

17 marca 2020

Epidemia koronawirusa. Lekarze odpowiadają na Wasze pytania

Dostajemy od Was wiele zapytań, związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i funkcjonowaniem kliniki Przylądek Nadziei w tych trudnych chwilach.  Specjaliści z Przylądka Nadziei odpowiadają.

17 marca 2020

Biegacze z całego świata pomagają dzieciom chorym na raka. #BiegamDobrze dla Przylądka Nadziei

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" dołączyła do grona instytucji charytatywnych, które można wspierać podczas największych imprez biegowych w Polsce.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!