Do końca kwietnia tylko kilka dni

26 kwietnia 2010

Tylko kilka dni zostało do rozliczenia deklaracji PIT. Tylko kilka dni, aby 1% przekazać potrzebującym. Pomóż naszym podopiecznym – dzieciom z chorobami nowotworowymi, które każdego dnia prowadzą heroioczną walkę o życie. Pomagamy im i ich rodzicom przejść ten trudny czas refundując leki, dojazdy na badania oraz potrzebny w klinice sprzęt. Pomagamy w finansowaniu szkoleń kadry lekarskiej i pielęgniarskiej. Nie zapominamy także o umilaniu dzieciom czasu – organizujemy wiele atrakcyjnych imprez (również poza kliniką) zapraszamy znane i lubiane osoby, pamiętamy o świątecznych prezentach. Wszystko po to, żeby nasi podopieczni mogli choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

Przed nami ważne zadanie wybudowania dzieciom nowej kliniki Przyladka Nadziei, w której będą miały szansę, pod okiem doskonałych specjalistów szybciej wracać do zdrowia.

Twój 1%  to realna pomoc chorym dzieciom !

Pozostałe aktualności

19 września 2019

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

16 września 2019

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

15 września 2019

Cała Oleśnica Biega dla dzieci z Przylądka Nadziei!

V Festiwal Biegów Rodzinnych miał w tym roku nie tylko wymiar sportowy i rekreacyjny. Tym razem biegacze i kibice włączyli się w pomaganie dzieciom chorym na raka i pomagali podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!