Pomagam i wpłacam

Do końca kwietnia tylko kilka dni

26 kwietnia 2010

Tylko kilka dni zostało do rozliczenia deklaracji PIT. Tylko kilka dni, aby 1% przekazać potrzebującym. Pomóż naszym podopiecznym – dzieciom z chorobami nowotworowymi, które każdego dnia prowadzą heroioczną walkę o życie. Pomagamy im i ich rodzicom przejść ten trudny czas refundując leki, dojazdy na badania oraz potrzebny w klinice sprzęt. Pomagamy w finansowaniu szkoleń kadry lekarskiej i pielęgniarskiej. Nie zapominamy także o umilaniu dzieciom czasu – organizujemy wiele atrakcyjnych imprez (również poza kliniką) zapraszamy znane i lubiane osoby, pamiętamy o świątecznych prezentach. Wszystko po to, żeby nasi podopieczni mogli choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

Przed nami ważne zadanie wybudowania dzieciom nowej kliniki Przyladka Nadziei, w której będą miały szansę, pod okiem doskonałych specjalistów szybciej wracać do zdrowia.

Twój 1%  to realna pomoc chorym dzieciom !

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam