Pomagam i wpłacam

Dobromat w Centrum Handlowym Borek!

8 lutego 2021

Dobromat, czyli maszyna do czynienia dobra stanęła w holu Centrum Handlowego Borek! Dzięki niej klienci odwiedzający galerię w bezpieczny i szybki sposób mogą zrobić coś wielkiego – przekazać dobrowolny datek na rzecz pacjentów Przylądka Nadziei. Wystarczy karta płatnicza i kilka sekund, żeby pomóc!

Centrum Handlowe Borek to wpisana od ponad 20 lat w mapę handlową Wrocławia galeria, która na 42 tys. mkw. powierzchni oferuje starannie dobrane sklepy i punkty usługowe, klub fitness oraz hipermarket Carrefour. Borek to również popularne miejsce spotkań dla mieszkańców okolicznych osiedli. Pragnąc wykorzystać potencjał lokalnej społeczności, centrum wspiera podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową od dłuższego czasu, a ostatnią wspólną inicjatywą jest Dobromat, który stanął tuż obok wejścia do hipermarketu Carrefour.

– Bardzo chętnie angażujemy się w akcje charytatywne, których celem jest przede wszystkim pomoc dzieciom – komentuje Anna Cieciuch, dyrektor Centrum Handlowego Borek we Wrocławiu. – Z Fundacją Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową współpracujemy od ponad 2 lat. Borek jako centrum lokalnego życia to doskonała platforma do dzielenia się dobrymi emocjami. Mamy wielką nadzieję, że nasi klienci nie będą przechodzić obok Dobromatu obojętnie, a tym samym damy wszystkim potrzebującym więcej dobrej nadziei.

Urządzenie pozwala na przekazanie datku na rzecz pacjentów Przylądka Nadziei za pomocą karty płatniczej. Wystarczy wybrać wysokość donacji i w bezdotykowy, bezpieczny sposób przeprowadzić transakcję podobną do płatności w terminalu płatniczym.

– Pandemia całkowicie zmieniła sposób funkcjonowania naszej Fundacji – mówi Klaudia Smolarska-Kulej. – Musieliśmy zrezygnować z organizacji wydarzeń i tradycyjnego kwestowania w terenie. Pandemia nie zmieniła natomiast potrzeb naszych pacjentów. Postanowiliśmy znaleźć bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu darczyńcy wciąż będą mogli wspierać nasze dzieciaki. I tak właśnie zrodził się pomysł na Dobromat. To taki nasz elektroniczny wolontariusz. W kilka sekund, przy użyciu karty można pomóc naszym dzieciakom w walce z rakiem. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza wpłata. Dzięki Państwa wsparciu nie było takiej sytuacji, żeby któryś z naszych podopiecznych nie otrzymał pomocy. Dziękujemy!

Dobromat w Centrum Handlowym Borek działa przez cały czas. Wystarczy przyjść w godzinach pracy centrum i w ciągu kilku sekund pomóc podopiecznym Fundacji.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam