Dom Nadziei oficjalnie otwarty!

18 czerwca 2010

Nadzieja umiera ostatnia, dlatego zbudowaliśmy dla niej dom, by miała gdzie się schronić i zostać z nami aż do wyzdrowienia dzieci – mówiła na uroczystym otwarciu Domu Nadziei im. Jana Pawła II Agnieszka Aleksandrowicz, Prezes Fundacji Na Ratunek dzieciom z chorobą nowotworową.

Na uroczystości otwarcia obecni byli przedstawiciele władz miasta i Kościoła: wiceprezydent Wrocławia Jarosław Obremski oraz Ksiądz Biskup Andrzej Siemieniewski, którzy wraz z kierownikiem Kliniki – prof. Alicją Chybicką oraz przewodniczącym Rady Fundacji Grzegorzem Dzikiem przecięli symboliczną wstęgę, tym samym uroczyście otwierając Dom Nadziei. Ksiądz Biskup Siemieniewski poświecił obiekt.

Wiceprezydent Jarosław Obremski, Biskup Andrzej Siemieniewski, Przewodniczący Rady Fundacji Grzegorz Dzik –  przecinają wstęgę.

Pani Profesor Alicja Chybicka z Przewodniczącym Rady Grzegorzem Dzikiem i Biskupem Andrzejem Siemieniewskim, który poświęcił Dom Nadziei.

Pozostałe aktualności

19 września 2019

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

16 września 2019

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

15 września 2019

Cała Oleśnica Biega dla dzieci z Przylądka Nadziei!

V Festiwal Biegów Rodzinnych miał w tym roku nie tylko wymiar sportowy i rekreacyjny. Tym razem biegacze i kibice włączyli się w pomaganie dzieciom chorym na raka i pomagali podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!