Pomagam i wpłacam

Dominika prosi o 1% podatku

1 marca 2017

Nowy spot zachęcający do wpłaty 1% podatku już jest! W tym roku główną bohaterką naszej kampanii promocyjnej jest Dominika Małecka. Dziewczynka ma tylko 12 lat, a walczy z drugim nowotworem. Gdy miała pięć lat lekarze wykryli u niej ogromnego guza kanału kręgowego. Wtedy powrót do zdrowia zajął jej cztery lata. Niestety rok temu Dominiczkę dopadła białaczka. Ale dziewczynka się nie poddaje – cały czas walczy jak lew. A w naszym spocie mówi o tym, jak ważny jest 1% podatku dla dzieci chorych na raka. Posłuchajcie jej przejmującej historii:
 

Nasz piękny film powstał na ulicach Wrocławia i Przylądku Nadziei. Dominika zachowywała się przed kamerą jak profesjonalistka i wierzymy, że spodoba Wam się nasz spot. Efekt końcowy to zasługa naszej małej Gwiazdy, ale również ogromnej ekipy wolontariuszy, która wzięła udział w nagraniu i studia Besta Film, które zajęło się montażem. Dziękujemy Wam za pomoc i wsparcie.
A na sam koniec dołączamy się do prośby Dominiki – wypełniając swój PIT, pamiętaj o wpisaniu KRS 86 210. Twój 1% daje dzieciom siłę do walki z rakiem!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam