Dominika prosi o 1% podatku

1 marca 2017

Nowy spot zachęcający do wpłaty 1% podatku już jest! W tym roku główną bohaterką naszej kampanii promocyjnej jest Dominika Małecka. Dziewczynka ma tylko 12 lat, a walczy z drugim nowotworem. Gdy miała pięć lat lekarze wykryli u niej ogromnego guza kanału kręgowego. Wtedy powrót do zdrowia zajął jej cztery lata. Niestety rok temu Dominiczkę dopadła białaczka. Ale dziewczynka się nie poddaje – cały czas walczy jak lew. A w naszym spocie mówi o tym, jak ważny jest 1% podatku dla dzieci chorych na raka. Posłuchajcie jej przejmującej historii:
 

Nasz piękny film powstał na ulicach Wrocławia i Przylądku Nadziei. Dominika zachowywała się przed kamerą jak profesjonalistka i wierzymy, że spodoba Wam się nasz spot. Efekt końcowy to zasługa naszej małej Gwiazdy, ale również ogromnej ekipy wolontariuszy, która wzięła udział w nagraniu i studia Besta Film, które zajęło się montażem. Dziękujemy Wam za pomoc i wsparcie.
A na sam koniec dołączamy się do prośby Dominiki – wypełniając swój PIT, pamiętaj o wpisaniu KRS 86 210. Twój 1% daje dzieciom siłę do walki z rakiem!

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM