Pomagam i wpłacam

Dorożką po ulicach Wrocławia

3 listopada 2011

30 września przed Klinikę przy Bujwida zajechała dorożka. Była to niespodzianka, którą przygotował i zasponsorował małym pacjentom Kliniki, pan Sławomir Sobala. Nad bezpiecznym przejazdem dzieci ulicami Wrocławia czuwała reprezentacja Szwadronu Konnego Straży Miejskiej we Wrocławiu pod dowództwem pana Zbigniewa Golonki.

Trudno się dziwić, że przejazd dorożki wzbudził na ulicach miasta niemałą sensację!

Korzystając z pięknej pogody dzieci odwiedziły Park Szczytnicki, gdzie uczestniczyły w  jesiennej sesji fotograficznej. Kontakt z naturą i zwierzętami sprawił zarówno dzieciom jak i rodzicom wiele radości i pozwolił wszystkim choć na chwilę zapomnieć o trudach choroby.

fotografie: Wiktor Zakrzewski

 

 

Pozostałe aktualności

16 września 2021

Złota Wstążka. Debata ekspertów

W dniu 15 września o godzinie 13.30 miała miejsce debata najznamienitszych specjalistów w dziedzinie onkologii dziecięcej, poświęcona leczeniu białaczki w Polsce i na świecie: wyzwaniom, jakie stoją i mogą pojawić się przed medycyną oraz perspektywom rozwoju i skuteczności terapii. Zapraszamy do jej obejrzenia!

7 września 2021

Kampanię “Złota Wstążka” mięliśmy zacząć z przytupem i… tak właśnie było!

Zbieranie kilometrów w ramach projektu RakReaton, bezpłatne badania USG dzieci oraz uroczysta inauguracja kampanii "Złota Wstążka" - 4 września był kolorowym i radosnym dniem pełen uśmiechu, radości i pomagania!

23 sierpnia 2021

NIE nowotworom u dzieci – bezpłatne badania USG dla dzieci już 4 września!

Mówimy NIE NOWOTWOROM U DZIECI! Dlatego zapraszamy dzieciaki na BEZPŁATNE badania USG, które odbędą się we współpracy z Fundacją Ronalda McDonalda w ramach kampanii  Złota Wstążka!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam