Pomagam i wpłacam

Drugie Światowe “Igrzyska Zwycięzców” w Moskwie

1 sierpnia 2011

W dniach 4-7 sierpnia 2011 r. rosyjska Fundacja „The Grant a Life” (Podari Żizn) po raz drugi organizuje w Moskwie zawody sportowe dla dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi – Światowe „Igrzyska zwycięzców”. 


Ubiegłoroczna edycja zgromadziła dzieci z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Armenii, Polski, Łotwy, Rumunii i Węgier. Polska drużyna zdobyła aż 13 medali!. W tym roku organizatorzy spodziewają się dodatkowo uczestników z Turcji, Hiszpanii i Czech – łącznie około 300 dzieci.

Nasz kraj reprezentować będzie grupa 26 dzieci z Górnego i Dolnego Śląska, które polecą do Moskwy pod opieką rodziców oraz lekarza. 

Organizatorem wyjazdu polskiej drużyny jest Fundacja ORIMARI, która do udziału w zawodach zaprosiła podpiecznych naszej Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową oraz Fundacji ISKIERKA.

Grupa naszych dzieci wyrusza na warszawskie lotnisko już w najbliższy czwartek, 4 sierpnia, o godz. 5.00 rano, spod budynku Kliniki przy Bujwida 44 we Wrocławiu.

Mamy nadzieję, że udział podopiecznych naszej Fundacji sprawi, że polska drużyna wróci z Moskwy ze znacznie większą, niż w ubiegłym roku, liczbą medali!.

Trzymamy kciuki za małych sportowców!!!

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam