Pomagam i wpłacam

Dzieci – Dzieciom – Fantastyczny projekt z udziałem dzieci i artystów

20 kwietnia 2020

Najlepsze projekty, to takie, które działają w szczytnym celu! Niedawno powstał wspaniały, muzyczny projekt: “Dzieci – Dzieciom”, dzięki zaangażowaniu wspaniałym osobom. Ma na celu pomoc dzieciom chorym na raka, małym pacjentom Przylądka Nadziei.

 

Projekt “Dzieci – Dzieciom” – jest to charytatywna inicjatywa która ma na celu wspomóc dzieci chore na raka, małych pacjentów Kliniki Przylądek Nadziei, podopiecznych Fundacji ,, Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

O co chodzi w tym projekcie? Każdy, kto wpłaci dowolną kwotę na konto Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” , w tytule przelewu wpisze: “Dzieci-Dzieciom Pomagamy” oraz prześle organizatorom akcji potwierdzenie płatności  – otrzyma od organizatorów tę niezwykłą płytę + atrakcyjne gadżety!

Projekt ma na celu kształtowanie empatii, oraz rozpoznawanie wszelakich uczuć u dzieci . Poprzez taką formę dzieci nauczą się, że warto robić coś razem i bezinteresownie nieść pomoc najbardziej potrzebującym.

Pomysłodawcą jest Robert Borowski który jest wychowawcą we Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania. Razem z dziećmi i osobami, którzy są dobrymi duchami Wrocławskiego Centrum Opieki Wychowania, nagrana została płyta o wielkiej mocy o nazwie “Pomagamy” z czterema utworami, W jednej z nich usłyszeć można ikonę sceny rockowej: Adama Wolskiego z zespołu Golden Life.

Planowana jest realizacja teledysku z udziałem dzieci z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania, z udziałem Adama Wolskiego i wszystkich osób pomagających przy tym projekcie! Realizacją teledysku zajmie się Daniel Stanisławski ze stacji TVN.

 

Szczegóły akcji na stronie projektu:

https://www.facebook.com/Projekt-Dzieci-Dzieciom-101079511582693

oraz wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/1439107206281126/

 

Z całego serca dziękujemy za pomoc i wspaniałą inicjatywę <3

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam