Pomagam i wpłacam

Dzieci z Przylądka Nadziei spotkały się z papieżem Franciszkiem

4 grudnia 2018

To była wyjątkowa wyprawa i niesamowite przeżycie! Dwudziestka małych pacjentów Przylądka Nadziei z opiekunami pojechała do Watykanu na audiencję do Ojca Świętego.

Spotkanie z papieżem było niezwykłe. Podczas audiencji  Franciszek pobłogosławił dzieci, życzył im zdrowia i dużo sił do walki z chorobą. Mówił też, że Bóg nad nimi czuwa. Były łzy wzruszenia i radości. Każdy uczestnik otrzymał też pamiątkowy różaniec.

 

Wielką atrakcją – nie tylko dla dzieci – była również wizyta w siedzibie Papieskiej Gwardii Szwajcarskiej. Największym zainteresowaniem cieszyła się oczywiście…. Zbrojownia!

Wyprawa z Przylądka Nadziei do Watykanu zorganizowana została po raz piąty. Nasi pacjenci przyjmowani byli przez Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka. W zorganizowaniu tegorocznej wizyty pomógł mecenas Krzysztof Bramorski, Konsul Honorowy Wielkiego Księstwa Luksemburg we Wrocławiu. Serdecznie dziękujemy!

Pozostałe aktualności

18 stycznia 2021

Rekord w Choinkowych Lasach! 18 020 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei

Choinkowy las wyrósł po raz trzeci i powiększył o stoisko na Torze Wyścigów Konnych Partynice. Każde drzewko sprzedane w Choinkowym lesie to 10 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei. W tym roku padł rekord! Sprzedano 1800 iglaków!

16 stycznia 2021

Charytatywny webinar! Rozgrzewka dla najmłodszych przed jazdą na nartach.

Można pomagać nie wychodząc z domu - wiedzą o tym również SkitouroweZakopane.pl, którzy postanowili przeprowadzić zimowy Webinar, który wspiera leczenie maluchów chorych na raka!

12 stycznia 2021

Poradnik Podatnika. Zobacz nowe wzory formularzy PIT

PIT-36, PIT-37, PIT/B, PIT/D, PIT/IP, PIT/O, PIT/Z, PIT/WZ – między innymi te rodzaje dokumentów dotyczących zeznań podatkowych od 1 stycznia 2021 roku powinny być rozliczane na nowych formularzach. Radzimy, jak nie zgubić się w gąszczu aktualizacji i gdzie znaleźć obowiązujące wzory.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!