Pomagam i wpłacam

Dzieci z Przylądka Nadziei spotkały się z papieżem Franciszkiem

4 grudnia 2018

To była wyjątkowa wyprawa i niesamowite przeżycie! Dwudziestka małych pacjentów Przylądka Nadziei z opiekunami pojechała do Watykanu na audiencję do Ojca Świętego.

Spotkanie z papieżem było niezwykłe. Podczas audiencji  Franciszek pobłogosławił dzieci, życzył im zdrowia i dużo sił do walki z chorobą. Mówił też, że Bóg nad nimi czuwa. Były łzy wzruszenia i radości. Każdy uczestnik otrzymał też pamiątkowy różaniec.

 

Wielką atrakcją – nie tylko dla dzieci – była również wizyta w siedzibie Papieskiej Gwardii Szwajcarskiej. Największym zainteresowaniem cieszyła się oczywiście…. Zbrojownia!

Wyprawa z Przylądka Nadziei do Watykanu zorganizowana została po raz piąty. Nasi pacjenci przyjmowani byli przez Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka. W zorganizowaniu tegorocznej wizyty pomógł mecenas Krzysztof Bramorski, Konsul Honorowy Wielkiego Księstwa Luksemburg we Wrocławiu. Serdecznie dziękujemy!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam