Dziękujemy Firmie Golden Drop

14 lipca 2014

Na przestrzeni ponad 23 lat działalności Fundacja spotkała na swej drodze wielu serdecznych ludzi, którzy udzielają stałego wsparcia małym pacjentom Kliniki, przyczyniając się tym do poprawy komfortu ich leczenia. Jedną z nich jest pan Andrzej Piaskowski, właściciel firmy Golden Drop, który od ponad czterech lat regularnie przekazuje Fundacji darowizny, będące procentem od sprzedaży niezwykle zdrowych olejów rzepakowych, wzbogacanych dodatkiem oleju lnianego.

Leczenie choroby nowotworowej jest niezwykle skomplikowane i kosztowne, ale my, jako Fundacja, dzięki wsparciu Ludzi Dobrej Woli, takim jak pan Andrzej możemy uczynić je nieco łatwiejszym. Za bezinteresowność oraz konsekwencję w działaniu z całego serca dziękujemy.

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!