Dziękujemy Firmie Golden Drop

14 lipca 2014

Na przestrzeni ponad 23 lat działalności Fundacja spotkała na swej drodze wielu serdecznych ludzi, którzy udzielają stałego wsparcia małym pacjentom Kliniki, przyczyniając się tym do poprawy komfortu ich leczenia. Jedną z nich jest pan Andrzej Piaskowski, właściciel firmy Golden Drop, który od ponad czterech lat regularnie przekazuje Fundacji darowizny, będące procentem od sprzedaży niezwykle zdrowych olejów rzepakowych, wzbogacanych dodatkiem oleju lnianego.

Leczenie choroby nowotworowej jest niezwykle skomplikowane i kosztowne, ale my, jako Fundacja, dzięki wsparciu Ludzi Dobrej Woli, takim jak pan Andrzej możemy uczynić je nieco łatwiejszym. Za bezinteresowność oraz konsekwencję w działaniu z całego serca dziękujemy.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM