Dziękujemy !

5 maja 2010

Bardzo serdecznie dziekujemy wszystkim naszym przyjaciołom, którzy swój 1% podatku przekazali na rzecz naszych podopiecznych.

Dzięki tak cennej pomocy będziemy mogli zaspokoić wiele potrzeb naszych podopiecznych, między innymi –  kosztowne leki ratujące życie, rehabilitację, sprzęt diagnostyczny, terapeutyczny….

Chcemy by dzieci w Klinice nie zapomniały smaku dzieciństwa, dlatego tak jak dotychczas nie zabraknie ciekawych wycieczek, wesołych zabaw i spotkań z ciekawymi ludźmi.

Kondycja  techniczna obecnej siedziby Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej sprawia, że przed nami wyzwanie  budowy Przyladka Nadziei nowej, przyjaznej kliniki dla naszych małych pacjentów.

Ufamy, ze przez cały rok będziecie Państwo z nami.

Zapraszamy na nasze strony internetowe:

www.naratunek.org

www.przyladeknadziei.pl

www.facebook.com/przyladeknadziei

Pozostałe aktualności

19 września 2019

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

16 września 2019

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

15 września 2019

Cała Oleśnica Biega dla dzieci z Przylądka Nadziei!

V Festiwal Biegów Rodzinnych miał w tym roku nie tylko wymiar sportowy i rekreacyjny. Tym razem biegacze i kibice włączyli się w pomaganie dzieciom chorym na raka i pomagali podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!