Pomagam i wpłacam

Dziękujemy !

5 maja 2010

Bardzo serdecznie dziekujemy wszystkim naszym przyjaciołom, którzy swój 1% podatku przekazali na rzecz naszych podopiecznych.

Dzięki tak cennej pomocy będziemy mogli zaspokoić wiele potrzeb naszych podopiecznych, między innymi –  kosztowne leki ratujące życie, rehabilitację, sprzęt diagnostyczny, terapeutyczny….

Chcemy by dzieci w Klinice nie zapomniały smaku dzieciństwa, dlatego tak jak dotychczas nie zabraknie ciekawych wycieczek, wesołych zabaw i spotkań z ciekawymi ludźmi.

Kondycja  techniczna obecnej siedziby Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej sprawia, że przed nami wyzwanie  budowy Przyladka Nadziei nowej, przyjaznej kliniki dla naszych małych pacjentów.

Ufamy, ze przez cały rok będziecie Państwo z nami.

Zapraszamy na nasze strony internetowe:

www.naratunek.org

www.przyladeknadziei.pl

www.facebook.com/przyladeknadziei

Pozostałe aktualności

12 czerwca 2020

Kolejna edycja wspaniałych Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami!

Tym razem zawody sportowe odbyły się... online, na platformie ZOOM. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego ceremoniału olimpijskiego, w tym występu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wciągnięcie olimpijskiej flagi na maszt wraz z zapaleniem olimpijskiego znicza.

10 czerwca 2020

Przylądek Nadziei ma SUPERNOWOCZESNY rentgen

Serca nam rosną z radości (i możemy to wyraźnie i dokładnie zobaczyć), bo w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei pojawił się właśnie nowy, rewelacyjnie dokładny i precyzyjny aparat do badań rentgenowskich. Przyjechał do nas dzięki firmie JLL i... siatkarzom.

9 czerwca 2020

Profesjonalne oczyszczacze powietrza od Fundacji ERMED

Zobaczcie, jaki FENOMENALNY prezent podarowali Przylądkowi i naszym małym pacjentom wspaniali Przyjaciele z Fundacji ERMED i CM Ermed! Przylądek Nadziei ma teraz pięć SUPERnowoczesnych i SUPERwydajnych oczyszczaczy powietrza z filtrami hepa!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam