Pomagam i wpłacam

Dzień Dziecka w Przylądku i… pod Przylądkiem!

1 czerwca 2020

Nie ma rzeczy niemożliwych‼ Choć ze względów bezpieczeństwa do kliniki Przylądek Nadziei wchodzić nie wolno, to i tak Dzień Dziecka udał się ZNAKOMICIE!

Czerwone Noski postanowiły za wszelką cenę spotkać się dziś z dziećmi, żeby złożyć życzenia. I wymyśliły! Dali wspaniały występ pod oknami z każdej strony kliniki, a na WIELKIM podnośniku podjechali pod każde okno w każdej sali, w której choć jedna uśmiechnięta buzia czekała na spotkanie!

To było COŚ NIEZWYKŁEGO❗ I bardzo, bardzo dziękujemy za pomoc firmie CRAMO za użyczenie podnośnika, oraz wspaniałej ekipie: pani Aleksandrze, panu Bartoszowi i panu Jakubowi z Harcerskiej Szkoły Technicznej „Mur”, dzięki którym podnośnik dostarczył specjalnych gości pod każde okno‼

Wspaniały pokaz jazdy konnej przygotowali dla naszych dzieciaków nasi nieocenieni Przyjaciele z sekcji konnej Straży Miejskiej Wrocławia 👨‍✈🐎Panowie starsi inspektorowie Jacek Góral i Krzysztof Jakubczyk na rączych rumakach Solarisie i Legacie wykonali kilka rund wokół Przylądka Nadziei. Machaliśmy wszyscy, ile sił w rękach 👋

A wisienką na torcie były wizyty naszych cudownych dziewczyn: Ani, Bożenki, Ewy, Sylwii oraz Małgosi, które odwiedziły nasze dzieci w kolorowych przebraniach. Rozdały drobne 🎁 upominki i 🎈 balony, bez których Dzień Dziecka by się przecież nie liczył. Ale udało się i mamy nadzieje, że wszystkim się podobało! 💝

Dziękujemy firmie WATRA za użyczenie nieziemskich strojów wizytowych dla naszych pań terapeutek 😍 Dziękujemy Air Products Poland za podarowanie helu do balonów. Serdecznie pozdrawiamy pana Tomka z Naszej Pączkarni z ul. Świdnickiej i dziękujemy za słodki poczęstunek❗

Dziękujemy Panu Michałowi za wspaniałe pluszaki! Na pewno niedługo znajdą swój drugi dom!

Kochani, DZIĘKUJEMY za wszystko! Bez Was ten dzień by się nie udał tak wspaniale. Ślemy Wam moc uścisków i całusów! 😘 A wszystkim dzieciom na świecie życzymy SPEŁNIENIA MARZEŃ, dużo, dużo radości i ZDROWIA!
💖💖

Pozostałe aktualności

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

12 czerwca 2020

Kolejna edycja wspaniałych Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami!

Tym razem zawody sportowe odbyły się... online, na platformie ZOOM. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego ceremoniału olimpijskiego, w tym występu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wciągnięcie olimpijskiej flagi na maszt wraz z zapaleniem olimpijskiego znicza.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam