Pomagam i wpłacam

Dzień Matki

26 maja 2014

 

Z okazji Dnia Matki w bibliotece Kliniki zorganizowane zostało spotkanie, na którym dzieci mogły złożyć życzenia swoim mamusiom, a także wręczyć im piękne laurki. Nie obyło się także bez tańców, zabaw, zgadywanek oraz śpiewania piosenek, dedykowanych specjalnie dla mam, a na chętnych czekało pyszne ciasto owocowe. Gościem honorowym był pan Krzysztof, który na co dzień jest konserwatorem w Klinice. Poza tym, że pan Krzysztof potrafi naprawić niemal wszystko, jest też bardzo utalentowanym muzykiem, grającym na akordeonie, o czym każdy obecny w bibliotece mógł się przekonać na własne uszy.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam