Pomagam i wpłacam

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

16 września 2019

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

Pani Edyta opowiedziała nam o Pippi Pończoszance i przeczytała kilka jej przygód, a wszyscy razem bawiliśmy się udając pszczoły, piratów i wymyślając śmieszne słówka! Ileż było śmiechu, kiedy zamiast “nie” musieliśmy odpowiadać na pytania “naleśnik”!!!

Przylądkowa biblioteka dostała w podarunku od pani Edyty płyty ze wspaniałymi audiobookami Wydawnictwa Jung-Off-Ska, na których pani Edyta czyta bajki Astrid Lindgren.  Wszystkie dzieciaki mogą ich posłuchać w każdej chwili!

Pani Edycie pomagały krasnale z  Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków i Krasnale.pl. Odwiedziły dzieci na oddziałach, opowiedziały historię krasnoludków i rozdały krasnoludkowe prezenty!

Pani Edyto, krasnale, dziękujemy za wizytę i wspaniałe chwile! 💖💖💖 Dzięki Wam na twarzach dzieciaków pojawił się milion uśmiechów!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam