Pomagam i wpłacam

Europejski Fundusz Leasingowy od 10 lat pomaga dzieciom w walce z rakiem

9 lutego 2021

Uwielbiamy wizyty Przyjaciół Przylądka! A wizyta naszych Przyjaciół z Europejskiego Funduszu Leasingowego ucieszyła nas szczególnie, bo i goście i moment są ABSOLUTNIE wyjątkowi! Wiecie, że:

  • Europejski Fundusz Leasingowy i nasza przylądkowa Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” w tym roku będą obchodzić okrągłe, 30 urodziny?
  • Równo od 10 lat nasi Przyjaciele pomagają dzieciom z kliniki. Byli z nami, jeszcze zanim powstał Przylądek Nadziei!
  • I będą wspierać małych pacjentów Przylądka Nadziei nadal i bez przerwy!

Pani Galina i pan Konrad z Europejskiego Funduszu Leasingowego przywieźli naszym dzieciom jeszcze jedną, wspaniałą niespodziankę! Pod koniec roku pracownicy firmy mogli wskazać wybraną organizację charytatywną, którą EFL wesprze finansowo w tych trudnych czasach. I dzięki ich WIELKIM sercom, nasze dzieci otrzymały dodatkowe wsparcie na zakup najnowocześniejszych leków i najlepszą na świecie opiekę podczas terapii!

A po pamiątkowych, urodzinowych zdjęciach z naszym prezesem Mirkiem, rozmawialiśmy o tym, co by tu zrobić razem w najbliższym czasie i… jest już plan i kilka pomysłów, o których niedługo Wam opowiemy. Bo pomysły jubilatów są naprawdę NIESAMOWITE!

Wszyscy pracownicy Europejskiego Funduszu Leasingowego, panie Prezesie Radosławie Woźniaku, pani Galino, panie Konradzie i pani Małgorzato (która koordynowała całe wydarzenie), dziękujemy z całego serca za Wasze zaangażowanie i pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei! Jesteście WSPANIAŁYMI Przyjaciółmi!!!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam