Pomagam i wpłacam

FC Barcelona na żywo, wylicytuj bilety na mecz i pomagaj z sercem

11 marca 2016

                                                                       
                                                                           
 
 
                                                                         
 

                                                                             

Bilet 1_ (005) Dwa bilety w strefie VIP na mecz FC Barcelony, która zmierzy się na swoim stadionie z            Arsenalem Londyn – taka gratka czeka na uczestników charytatywnej aukcji      zorganizowanej na rzecz Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Licytacja potrwa jedynie do poniedziałku, 14 marca.
Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” wystawiła właśnie na aukcję dwa bilety na niezwykły mecz, który odbędzie się już w środę, 16 marca na stadionie Camp Nou. Wieczorem zmierzą się tam FC Barcelona i Arsenal. Gratka niezwykła, bo szansa zobaczenia na żywo wybitnego tercetu: Messi, Suarez i Neymar skusi pewnie niejednego kibica. Licytacja odbywa się na stronie: http://charytatywni.allegro.pl/ekskluzywne-bilety-vip-na-me 
Ale okazja jest też wyjątkowa jeszcze z jednego powodu. Na licytujących czekają jedne z najlepszych miejsc na niezwykłym stadionie Camp Nou. Miejsca VIP, które gwarantują doskonałą widoczność i możliwość przeżywania największych emocji podczas meczu.  Miejsca w wyjątkowej vip-owskiej strefie Panoramic zapewniają nie tylko możliwość dokładnego śledzenia wszystkiego, co dzieje się na płycie stadionu, ale pozwalają też poczuć emocje tysięcy fanów, którzy potrafią przez równe 90 minut bez wytchnienia kibicować swojemu ukochanemu klubowi.
W cenie biletu na gości czeka również:

  • wstęp na teren VIP Lounge
  • ekskluzywny catering
  • kieliszek musującego wina na powitanie
  • obsługę hostess
  • miejsce parkingowe

Bilety na tę niezwykłą aukcję przekazała firma Vileda. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom walczącym z rakiem.

 
 
 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam