FC Barcelona na żywo, wylicytuj bilety na mecz i pomagaj z sercem

11 marca 2016

                                                                       
                                                                           
 
 
                                                                         
 

                                                                             

Bilet 1_ (005) Dwa bilety w strefie VIP na mecz FC Barcelony, która zmierzy się na swoim stadionie z            Arsenalem Londyn – taka gratka czeka na uczestników charytatywnej aukcji      zorganizowanej na rzecz Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Licytacja potrwa jedynie do poniedziałku, 14 marca.
Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” wystawiła właśnie na aukcję dwa bilety na niezwykły mecz, który odbędzie się już w środę, 16 marca na stadionie Camp Nou. Wieczorem zmierzą się tam FC Barcelona i Arsenal. Gratka niezwykła, bo szansa zobaczenia na żywo wybitnego tercetu: Messi, Suarez i Neymar skusi pewnie niejednego kibica. Licytacja odbywa się na stronie: http://charytatywni.allegro.pl/ekskluzywne-bilety-vip-na-me 
Ale okazja jest też wyjątkowa jeszcze z jednego powodu. Na licytujących czekają jedne z najlepszych miejsc na niezwykłym stadionie Camp Nou. Miejsca VIP, które gwarantują doskonałą widoczność i możliwość przeżywania największych emocji podczas meczu.  Miejsca w wyjątkowej vip-owskiej strefie Panoramic zapewniają nie tylko możliwość dokładnego śledzenia wszystkiego, co dzieje się na płycie stadionu, ale pozwalają też poczuć emocje tysięcy fanów, którzy potrafią przez równe 90 minut bez wytchnienia kibicować swojemu ukochanemu klubowi.
W cenie biletu na gości czeka również:

  • wstęp na teren VIP Lounge
  • ekskluzywny catering
  • kieliszek musującego wina na powitanie
  • obsługę hostess
  • miejsce parkingowe

Bilety na tę niezwykłą aukcję przekazała firma Vileda. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom walczącym z rakiem.

 
 
 

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!