Pomagam i wpłacam

Festyn charytatywny w Ozimku

29 czerwca 2011

W sobotę, 18 czerwca, w Ozimku pod Opolem, odbył sie festyn charytatywny pod hasłem "Kup dziecku uśmiech", z którego dochód przeznaczony został na rzecz podopiecznych naszej Fundacji.

Mimo, iż pogoda nie dopisała – dopisali goście. To dzięki ich hojności udało sie zebrać 3295 zł. Festyn ubarwiły między innymi występy zespołów ze Szkoły Podstawowej w Szczedrzyku, Szkoły Podstawowej w Antoniowie, pokazy strażackie oraz mecz piłki nożnej.

Dziękujemy organizatorom festynu za przyłączenie się do naszych działań i liczymy na kolejne takie akcje :). Mamy nadzieję, że pozwoli to uświadomić wielu osobom, jak ważna jest nawet najmniejsza pomoc okazana naszym małym podopiecznym.

 

Pozostałe aktualności

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

12 czerwca 2020

Kolejna edycja wspaniałych Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami!

Tym razem zawody sportowe odbyły się... online, na platformie ZOOM. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego ceremoniału olimpijskiego, w tym występu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wciągnięcie olimpijskiej flagi na maszt wraz z zapaleniem olimpijskiego znicza.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam