Pomagam i wpłacam

Festyn charytatywny w Ozimku

29 czerwca 2011

W sobotę, 18 czerwca, w Ozimku pod Opolem, odbył sie festyn charytatywny pod hasłem "Kup dziecku uśmiech", z którego dochód przeznaczony został na rzecz podopiecznych naszej Fundacji.

Mimo, iż pogoda nie dopisała – dopisali goście. To dzięki ich hojności udało sie zebrać 3295 zł. Festyn ubarwiły między innymi występy zespołów ze Szkoły Podstawowej w Szczedrzyku, Szkoły Podstawowej w Antoniowie, pokazy strażackie oraz mecz piłki nożnej.

Dziękujemy organizatorom festynu za przyłączenie się do naszych działań i liczymy na kolejne takie akcje :). Mamy nadzieję, że pozwoli to uświadomić wielu osobom, jak ważna jest nawet najmniejsza pomoc okazana naszym małym podopiecznym.

 

Pozostałe aktualności

15 czerwca 2021

Konkurs JAKĄ WAGĘ MA NADZIEJA? Finałowe głosowanie!

Zdecydujcie, kto zostanie zwycięzcą! Kto pojedzie NA DWA DNI z osobą towarzyszącą do parku rozrywki EnergyLandia i czyja praca pojawi się już niedługo na Wadze Nadziei. Najpiękniejszej wadze kuchennej na świecie, która dzięki firmie Łucznik pomagać będzie dzieciom z Przylądka Nadziei.

14 czerwca 2021

XIV Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami! Ależ to były emocje!

Ależ to były emocje! W sobotę odbyły się XIV Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży organizowane m.in przez Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zabawa była przednia a emocje rozgrzewały do czerwoności.

3 czerwca 2021

Ani wypadają włosy. Poradnik dla dzieci i rodziców

Ukazał się kolejny z naszej serii poradnik dla dzieci będących w trakcie leczenia onkologicznego. Tym razem dotyczy on wypadania włosów podczas chemioterapii.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!