Firma E100 wspiera dzieci chore na raka. FANTASTYCZNY finał świątecznej akcji!

4 marca 2020

W warszawskim biurze Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” mieliśmy fantastycznych gości. Panie Joanna Żurawska i Yaryna Zozulya z firmy E100 odwiedziły nas ze wspaniałymi wiadomościami i zapierającym dech w piersiach prezentem.

Firma E100 to operator karty paliwowej dla międzynarodowych firm transportowych i 14 tysięcy partnerskich stacji paliw w całej Europie. W grudniu firma ogłosiła NIESAMOWITĄ akcję świąteczną. Z każdego litra paliwa zatankowanego w tym czasie przez jej klientów, przekazywała równowartość 5 groszy na leczenie i opiekę nad dziećmi chorymi na raka, które leczą się w klinice Przylądek Nadziei.

Fantastyczny gest wielkich serc i zaangażowanie klientów przyniósł niesamowity efekt. Dla dzieci z Przylądka Nadziei użytkownicy karty E100 zebrali łącznie aż 38 tysięcy złotych! I właśnie z czekiem na tę kwotę przyjechały do nas panie Joanna Żurawska i Yaryna Zozulya, żeby wręczyć prezent na ręce prezesa Fundacji, Przemka Pohrybieniuka. Z tego wydarzenia powstał nawet film! Zobaczcie!

Dziękujemy z całego serca firmie E100 i jej klientom! Witamy Państwa w gronie Przyjaciół Przylądka Nadziei. Gronie wyjątkowych ludzi, firm i instytucji, które prowadzą biznes z sercem. I potrafią podzielić się swoim sukcesem z osobami w potrzebie!

💝💝💝

Pozostałe aktualności

17 marca 2020

#ZOSTANWSALI – kreatywne porady, jak nie nudzić się w szpitalu

Tworzymy przestrzeń i bazę pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas, kiedy jesteś w szpitalu! Ada, Kasia i Daniela z przylądkowej Kliniki Mentalnej mają dla Was propozycje gier, zabaw i aktywności, które możecie wykonywać na małej przestrzeni.

17 marca 2020

Epidemia koronawirusa. Lekarze odpowiadają na Wasze pytania

Dostajemy od Was wiele zapytań, związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i funkcjonowaniem kliniki Przylądek Nadziei w tych trudnych chwilach.  Specjaliści z Przylądka Nadziei odpowiadają.

17 marca 2020

Biegacze z całego świata pomagają dzieciom chorym na raka. #BiegamDobrze dla Przylądka Nadziei

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" dołączyła do grona instytucji charytatywnych, które można wspierać podczas największych imprez biegowych w Polsce.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!