Pomagam i wpłacam

Firma E100 wspiera dzieci chore na raka. FANTASTYCZNY finał świątecznej akcji!

4 marca 2020

W warszawskim biurze Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” mieliśmy fantastycznych gości. Panie Joanna Żurawska i Yaryna Zozulya z firmy E100 odwiedziły nas ze wspaniałymi wiadomościami i zapierającym dech w piersiach prezentem.

Firma E100 to operator karty paliwowej dla międzynarodowych firm transportowych i 14 tysięcy partnerskich stacji paliw w całej Europie. W grudniu firma ogłosiła NIESAMOWITĄ akcję świąteczną. Z każdego litra paliwa zatankowanego w tym czasie przez jej klientów, przekazywała równowartość 5 groszy na leczenie i opiekę nad dziećmi chorymi na raka, które leczą się w klinice Przylądek Nadziei.

Fantastyczny gest wielkich serc i zaangażowanie klientów przyniósł niesamowity efekt. Dla dzieci z Przylądka Nadziei użytkownicy karty E100 zebrali łącznie aż 38 tysięcy złotych! I właśnie z czekiem na tę kwotę przyjechały do nas panie Joanna Żurawska i Yaryna Zozulya, żeby wręczyć prezent na ręce prezesa Fundacji, Przemka Pohrybieniuka. Z tego wydarzenia powstał nawet film! Zobaczcie!

Dziękujemy z całego serca firmie E100 i jej klientom! Witamy Państwa w gronie Przyjaciół Przylądka Nadziei. Gronie wyjątkowych ludzi, firm i instytucji, które prowadzą biznes z sercem. I potrafią podzielić się swoim sukcesem z osobami w potrzebie!

💝💝💝

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam