Pomagam i wpłacam

Firma Starwax będzie pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei!

12 czerwca 2019

Kochani, mieliście kiedyś kłopot z usunięciem naklejek, taśmy klejącej albo gumy do żucia? My mieliśmy bez przerwy… Ale już koniec!  Od teraz nie tylko dajemy łupnia naklejkom, ale przy okazji POMAGAMY dzieciom  z kliniki Przylądek Nadziei!

Odwiedziła nas właśnie pani Ania z firmy Starwax, żeby przekazać FENOMENALNĄ informację! Z każdego sprzedanego W CAŁEJ POLSCE rozpuszczalnika i odplamiacza STARWAX firma przeznaczy złotówkę na rzecz naszych dzieciaków!

zmywacz do naklejek STARWAX

To się dopiero nazywa przyjemne z pożytecznym! A preparat można kupić w internecie i we wszystkich dużych marketach! Od dzisiaj znajdziecie go też

Dziękujemy pani Aniu, dziękujemy Starwax!
To WSPANIAŁE uczucie, przekazywać takie informacje!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam