Pomagam i wpłacam

Fundacja ORLEN pomaga zapewnić bezpieczeństwo w Przylądku Nadziei

15 maja 2020

Ogromne wsparcie, tak bardzo potrzebne w trudnych chwilach, dotarło do nas od przyjaciół Przylądka z Fundacji ORLEN! Dzięki tej pomocy możliwe było przeprowadzenie już w kwietniu testów na koronawirusa dla personelu i podopiecznych kliniki, oraz zakup profesjonalnych środków ochronnych. Żeby ratować dzieci chore na raka w bezpiecznych warunkach.

Fundacja ORLEN przekazała na ten cel aż 100 tysięcy złotych! Prof. Krzysztof Kałwak z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei i Przemek Pohrybieniuk, prezes Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, prosto sprzed Przylądka przesyłają podziękowania w imieniu całej załogi i podopiecznych!

Fundacjo ORLEN, wspaniale mieć Was w gronie przyjaciół!

Pozostałe aktualności

1 czerwca 2020

Dzień Dziecka w Przylądku i… pod Przylądkiem!

Nie ma rzeczy niemożliwych‼ Choć ze względów bezpieczeństwa do kliniki Przylądek Nadziei wchodzić nie wolno, to i tak Dzień Dziecka udał się ZNAKOMICIE! Czerwone Noski postanowiły za wszelką cenę spotkać się dziś z dziećmi, żeby złożyć życzenia. I wymyśliły!

25 maja 2020

XIII Onkoigrzyska dla Dzieci i Młodzieży tym razem online!

Bieg rodzinny, rzut piłeczką palantową, skok w dal - pamiętacie zeszłoroczne Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży? Radości, zabawy i pozytywnych emocji było co nie miara i kibiców głośne brawa! W tym roku czekają nas Onkoigrzyska, ale w nieco innej formie, bo... wirtualnej!

25 maja 2020

Podejmij wyzwanie na Dzień Dziecka!

Dzieci chore na raka 1 czerwca też obchodzą Dzień Dziecka! Pamiętajmy tego dnia o najmłodszych, którzy na co dzień mierzą się z tą podstępną chorobą. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zaprasza do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam