Pomagam i wpłacam

Fundacja ORLEN pomaga zapewnić bezpieczeństwo w Przylądku Nadziei

15 maja 2020

Ogromne wsparcie, tak bardzo potrzebne w trudnych chwilach, dotarło do nas od przyjaciół Przylądka z Fundacji ORLEN! Dzięki tej pomocy możliwe było przeprowadzenie już w kwietniu testów na koronawirusa dla personelu i podopiecznych kliniki, oraz zakup profesjonalnych środków ochronnych. Żeby ratować dzieci chore na raka w bezpiecznych warunkach.

Fundacja ORLEN przekazała na ten cel aż 100 tysięcy złotych! Prof. Krzysztof Kałwak z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei i Przemek Pohrybieniuk, prezes Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, prosto sprzed Przylądka przesyłają podziękowania w imieniu całej załogi i podopiecznych!

Fundacjo ORLEN, wspaniale mieć Was w gronie przyjaciół!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam