Pomagam i wpłacam

Fundacja ORLEN pomaga zapewnić bezpieczeństwo w Przylądku Nadziei

15 maja 2020

Ogromne wsparcie, tak bardzo potrzebne w trudnych chwilach, dotarło do nas od przyjaciół Przylądka z Fundacji ORLEN! Dzięki tej pomocy możliwe było przeprowadzenie już w kwietniu testów na koronawirusa dla personelu i podopiecznych kliniki, oraz zakup profesjonalnych środków ochronnych. Żeby ratować dzieci chore na raka w bezpiecznych warunkach.

Fundacja ORLEN przekazała na ten cel aż 100 tysięcy złotych! Prof. Krzysztof Kałwak z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei i Przemek Pohrybieniuk, prezes Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, prosto sprzed Przylądka przesyłają podziękowania w imieniu całej załogi i podopiecznych!

Fundacjo ORLEN, wspaniale mieć Was w gronie przyjaciół!

Pozostałe aktualności

19 września 2020

Załóż szpilki i pomóż dzieciom chorym na raka

Para butów na wysokim obcasie, smartfon i trochę kreatywności. Tyle wystarczy, by pomóc dzieciom z Przylądka Nadziei. To właśnie dla nich odbędzie się tegoroczna akcja Moliera 2 z okazji ogólnopolskiego #DniaSzpilek.

18 września 2020

Polisa ubezpieczeniowa pomaga wojownikom z Przylądka Nadziei

Jazdę samochodem można połączyć z pomaganiem! Przewodikubezpieczeniowy.pl uruchomił właśnie Polisę Nadziei.  Wykupując OC możemy wesprzeć małych wojowników z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.

1 września 2020

Rusza Kampania Złotej Wstążki!

Wrzesień jest miesiącem świadomości nowotworów dziecięcych. Dlatego w celu zwiększenia świadomości nowotworów dziecięcych w Polsce oraz pozyskania środków na leczenie dzieci, zaczynamy ogólnopolską Kampanię Złotej Wstążki.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!