Pomagam i wpłacam

Gitarowe „Pokusy I Pastisze” w Synagodze

18 września 2012

Już w najbliższy czwartek, 20 września o godz. 19.30 w Synagodze pod Białym Bocianem we Wrocławiu, odbędzie się recital "Pokusy i Pastisze" w wykonaniu prof. Charlesa Williama Pohla.  Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na rzecz "Przylądka Nadziei".

Artysta gry na gitarze klasycznej uczył się z Juilanem Breamem z Wielkiej Brytanii, z Narcisio Yepesem z Hiszpanii oraz z Eliotem Fiskiem z USA. Przez wiele lat często grywał solowe recitale charytatywne w Wielkiej Brytanii, USA, Izraelu, Chinach, Tajwanie, Rosji, Ukrainie, Włoszech, Austrii, Portugalii, na Cyprze i w Hiszpanii. Profesor Pohl zagra na instrumentach pochodzących z jego rodzinnej kolekcji historycznych pianin i legendarnych gitar.

Należą one do najbardziej poszukiwanych instrumentów, których twórcami byli słynni lutnicy Ramirez, Fleta i Bernabe porównywalni jedynie z twórcami skrzypiec Stradivarim, Guarnerim oraz Amatim z kremońskiej szkoły lutniczej we Włoszech.

Poza karierą muzyczną profesor Pohl pracuje jako prawnik zajmujący się międzynarodowym prawem biznesowym, fuzjami i przejęciami, branżą IT oraz prawem w mediach.

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam