Pomagam i wpłacam

Gitarowe “Pokusy I Pastisze” w Synagodze

18 września 2012

Już w najbliższy czwartek, 20 września o godz. 19.30 w Synagodze pod Białym Bocianem we Wrocławiu, odbędzie się recital "Pokusy i Pastisze" w wykonaniu prof. Charlesa Williama Pohla.  Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na rzecz "Przylądka Nadziei".

Artysta gry na gitarze klasycznej uczył się z Juilanem Breamem z Wielkiej Brytanii, z Narcisio Yepesem z Hiszpanii oraz z Eliotem Fiskiem z USA. Przez wiele lat często grywał solowe recitale charytatywne w Wielkiej Brytanii, USA, Izraelu, Chinach, Tajwanie, Rosji, Ukrainie, Włoszech, Austrii, Portugalii, na Cyprze i w Hiszpanii. Profesor Pohl zagra na instrumentach pochodzących z jego rodzinnej kolekcji historycznych pianin i legendarnych gitar.

Należą one do najbardziej poszukiwanych instrumentów, których twórcami byli słynni lutnicy Ramirez, Fleta i Bernabe porównywalni jedynie z twórcami skrzypiec Stradivarim, Guarnerim oraz Amatim z kremońskiej szkoły lutniczej we Włoszech.

Poza karierą muzyczną profesor Pohl pracuje jako prawnik zajmujący się międzynarodowym prawem biznesowym, fuzjami i przejęciami, branżą IT oraz prawem w mediach.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam