Gitarowe “Pokusy I Pastisze” w Synagodze

18 września 2012

Już w najbliższy czwartek, 20 września o godz. 19.30 w Synagodze pod Białym Bocianem we Wrocławiu, odbędzie się recital "Pokusy i Pastisze" w wykonaniu prof. Charlesa Williama Pohla.  Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na rzecz "Przylądka Nadziei".

Artysta gry na gitarze klasycznej uczył się z Juilanem Breamem z Wielkiej Brytanii, z Narcisio Yepesem z Hiszpanii oraz z Eliotem Fiskiem z USA. Przez wiele lat często grywał solowe recitale charytatywne w Wielkiej Brytanii, USA, Izraelu, Chinach, Tajwanie, Rosji, Ukrainie, Włoszech, Austrii, Portugalii, na Cyprze i w Hiszpanii. Profesor Pohl zagra na instrumentach pochodzących z jego rodzinnej kolekcji historycznych pianin i legendarnych gitar.

Należą one do najbardziej poszukiwanych instrumentów, których twórcami byli słynni lutnicy Ramirez, Fleta i Bernabe porównywalni jedynie z twórcami skrzypiec Stradivarim, Guarnerim oraz Amatim z kremońskiej szkoły lutniczej we Włoszech.

Poza karierą muzyczną profesor Pohl pracuje jako prawnik zajmujący się międzynarodowym prawem biznesowym, fuzjami i przejęciami, branżą IT oraz prawem w mediach.

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!