Pomagam i wpłacam

Gold Wings Club of Poland czyli Zlot Hondy

30 czerwca 2010

Nasi podopieczni również w tym roku będą mieli okazję wziąć  udział w Międzynarodowym Zlocie wielbicieli motocykli Honda zorganizowanym przez Gold Wings Club of Poland.

Impreza odbędzie się w dniach 15-18 lipca w Świdnicy.W dniu sobotę 17 lipca motocyklowy dzień pełen przygód przeżyją dzieci z naszej Kliniki.Organizatorzy nie zapomnieli również o pacjentach, którzy nie mogą wyjechać do Świdnicy, dlatego postanowili przyjechać do szpitala 15 lipca i spędzić ten czas z dziećmi.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam