Pomagam i wpłacam

Góra Centa dla dzieci z Przylądka Nadziei

25 lutego 2020

Wiecie ile waży GÓRA CENTA? Nasz wspaniały Przyjaciel, pan Paweł wie o tym wszystko. Bo właśnie taką, drugą już górę eurocentów uzbierał wspólnie ze znajomymi w Niemczech!

Pan Paweł Konopski przyjechał do kliniki Przylądek Nadziei, żeby osobiście przekazać uzbieraną w ten sposób kwotę na leczenie dla dzieci. FANTASTYCZNY GEST!

Tylko jeden pokazowy słoiczek, który pan Paweł przywiózł ze sobą do Przylądka już waży solidnie. Bartek i Przemek (na zdjęciu po prawej i lewej) oceniają, że to dobre pięć kilogramów. A zebranych monet były takich kilogramów PRAWIE SETKA! Ekipa pana Pawła wpłaciła je do banku w Niemczech i wymieniła na złotówki. Uzbierało się 480 euro, czyli ponad 2000 złotych, które pomogą dzieciom z Przylądka Nadziei wrócić do zdrowia!

Panie Pawle, dziękujemy Panu i 💖💖 wszystkim uczestnikom akcji Góra Centa. Macie serca większe, niż największe góry tego świata!

Wszystkich zainteresowanych akcją Góra Centa zapraszamy tutaj:

➡ Góra Centa na Facebooku

😘😘😘

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam