Góra Centa dla dzieci z Przylądka Nadziei

25 lutego 2020

Wiecie ile waży GÓRA CENTA? Nasz wspaniały Przyjaciel, pan Paweł wie o tym wszystko. Bo właśnie taką, drugą już górę eurocentów uzbierał wspólnie ze znajomymi w Niemczech!

Pan Paweł Konopski przyjechał do kliniki Przylądek Nadziei, żeby osobiście przekazać uzbieraną w ten sposób kwotę na leczenie dla dzieci. FANTASTYCZNY GEST!

Tylko jeden pokazowy słoiczek, który pan Paweł przywiózł ze sobą do Przylądka już waży solidnie. Bartek i Przemek (na zdjęciu po prawej i lewej) oceniają, że to dobre pięć kilogramów. A zebranych monet były takich kilogramów PRAWIE SETKA! Ekipa pana Pawła wpłaciła je do banku w Niemczech i wymieniła na złotówki. Uzbierało się 480 euro, czyli ponad 2000 złotych, które pomogą dzieciom z Przylądka Nadziei wrócić do zdrowia!

Panie Pawle, dziękujemy Panu i 💖💖 wszystkim uczestnikom akcji Góra Centa. Macie serca większe, niż największe góry tego świata!

Wszystkich zainteresowanych akcją Góra Centa zapraszamy tutaj:

➡ Góra Centa na Facebooku

😘😘😘

Pozostałe aktualności

17 marca 2020

#ZOSTANWSALI – kreatywne porady, jak nie nudzić się w szpitalu

Tworzymy przestrzeń i bazę pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas, kiedy jesteś w szpitalu! Ada, Kasia i Daniela z przylądkowej Kliniki Mentalnej mają dla Was propozycje gier, zabaw i aktywności, które możecie wykonywać na małej przestrzeni.

17 marca 2020

Epidemia koronawirusa. Lekarze odpowiadają na Wasze pytania

Dostajemy od Was wiele zapytań, związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i funkcjonowaniem kliniki Przylądek Nadziei w tych trudnych chwilach.  Specjaliści z Przylądka Nadziei odpowiadają.

17 marca 2020

Biegacze z całego świata pomagają dzieciom chorym na raka. #BiegamDobrze dla Przylądka Nadziei

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" dołączyła do grona instytucji charytatywnych, które można wspierać podczas największych imprez biegowych w Polsce.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!