Pomagam i wpłacam

Gracze pomogli dzieciom chorym na raka

15 grudnia 2016

Ponad 73 tysiące złotych, 38 gwiazd ze świata gier komputerowych i ponad 130 tysięcy widzów – takimi liczbami można podsumować wielką akcję NVIDIA Polska i Virtual Dream na rzecz Przylądka Nadziei.
Ponad 73 tysiące złotych – tyle NVIDIA Polska we współpracy z Virtual Dream oraz największymi polskimi graczami, streamerami i gwiazdami Internetu zebrała w ciągu kilku dni dla naszych dzieci! Gracze podczas internetowych transmisji gier komputerowych namawiali do przekazywania pieniędzy na rzecz Przylądka Nadziei. Wielki maraton rozgrywek i zbierania pieniędzy zaczął się już tydzień temu, ale swoją kulminację miał w ostatni weekend. To właśnie w sobotę 10 grudnia zaczęła się 36-godzinna transmisja, podczas której gwiazdy wraz ze swoimi fanami zebrały tak imponującą kwotę! A to nie koniec pomocy. Mali pacjenci dostaną też od organizatorów tego niezwykłego przedsięwzięcia zestaw do wirtualnej rzeczywistości wraz z komputerem do jego obsługi.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam