Charytatywna inicjatywa polskich graczy

5 grudnia 2016

50 tysięcy złotych! Tyle chcą zebrać polscy gracze, streamerzy i gwiazdy Internetu dla pacjentów Przylądka Nadziei! Akcja już trwa, a jej punkt kulminacyjny jest zaplanowany na 10 grudnia!
Młodzi ludzie spędzają dziś mnóstwo czasu przed ekranami komputerów, ale wbrew obiegowym opiniom nieobca jest im empatia i problemy innych, a szczególnie dzieci. To dlatego miłośnicy komputerowych gier połączyli siły, by w dniach 5 do 12 grudnia wspólnie zagrać dla Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Gracze z ekipy TEAM NVIDIA Polska i ich goście podczas internetowych transmisji gier komputerowych będą namawiać do przekazywania pieniędzy na konto fundacji. Najdłuższa, bo aż 24-godzinna transmisja rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 12:00. W projekt jest zaangażowanych ponad 20 osób, nierzadko gwiazd świata gier komputerowych, którzy wraz ze swoimi fanami postarają się zebrać jak największą kwotę, aby pomóc dzieciom walczącym z chorobami nowotworowymi. Ale to nie koniec pomocy dla dzieci z Przylądka Nadziei. Virtual Dream, organizacja non-profit, przekaże klinice zestaw do wirtualnej rzeczywistości wraz z komputerem do jego obsługi.
Podczas internetowych transmisji przewidziane są atrakcje zarówno dla miłośników e-sportu jak i klasycznych gier komputerowych (również od twórców niezależnych). Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie http://www.nvidia.pl/object/24h-charity-stream-pl.html. Będzie się działo!

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM