Pomagam i wpłacam

Harley’owcy dla Nadziei. Przylądka Nadziei!

6 czerwca 2015

Napięcie rosło z minuty na minutę, a u wolontariuszy sprzedających losy ustawiały się coraz dłuższe kolejki – każdy chciał kupić los na loterię, w której można było wygrać Harley’a, a przy okazji pomóc dzieciom walczącym z rakiem. Takie emocje towarzyszyły nam w sobotę podczas motocyklowo-muzycznego festiwalu Eleven Bike Fest, na którym odbyła się loteria, z której dochód został przekazany na rzecz Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”
Eleven Bike Fest – to wielki międzynarodowy festiwal dla motocyklistów oraz fanów rocka, który już po raz drugi ściągnął do Wrocławia miłośników Harley’a Davidsona. W programie były nie tylko koncerty, parada motorów, ale i loteria, podczas której można wygrać nowego Harley’a! Ten piękny, drogi i bardzo głośny motor przekazali na rzecz Fundacji organizatorzy motocyklowego zlotu – a więc klub motocyklowy H-DC Eleven. Żeby wziąć udział w losowaniu, trzeba było kupić los o wartości 20 zł na stoisku Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Zwycięzca został wylosowany w drugiego dnia festiwalu. Szczęśliwy kupon należał do Pana Tomasza z Olsztyna, który żartował, że na festiwal przyjechał większym motorem, a wyjedzie mniejszym.
Cały dochód ze sprzedaży losów trafi do Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup drobnego sprzętu medycznego do Przylądka Nadziei, najnowocześniejszej w Polsce kliniki dla dzieci chorych na raka, która powstaje we Wrocławiu przy ul. Borowskiej.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam