Pomagam i wpłacam

Hawajskie girlandy, górnicze pióropusze i auta rajdowe

4 czerwca 2012

Pomimo niesprzyjającej aury zabawa z okazji Dnia Dziecka była bardzo udana. Przenieśliśmy się do Biblioteki Kliniki przy Bujwida, gdzie na kilka godzin zapanował iście hawajski klimat!

Wcześniej jednak w holu Kliniki zagrała Orkiestra Dęta Zakładów Górniczych "Lubin". Po występie członkowie orkiestry oddali krew na rzecz pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

     Tymczasem w Bibliotece rozpoczęło się hawajskie szaleństwo. Na powitanie wszystkie dzieci zostały udekorowane kwiatowymi girlandami i powitane tradycyjnym "Aloha!". A potem były tańce, malowanie hawajskiej flagi, zabawy kolorową chustą klanzy, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

Pod Klinikę podjechały także samochody rajdowe z wrocławskiego toru przy Rakietowej i dzieci mogły usiąść za ich kierownicą, aby choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwi rajdowcy!

Serdecznie dziękujemy Pozytywce za wspaniałą zabawę, a Wolontariuszom Kredyt Banku oraz naszej Fundacji – za pomoc przy organizacji zabawy.

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam