Pomagam i wpłacam

Hawajskie girlandy, górnicze pióropusze i auta rajdowe

4 czerwca 2012

Pomimo niesprzyjającej aury zabawa z okazji Dnia Dziecka była bardzo udana. Przenieśliśmy się do Biblioteki Kliniki przy Bujwida, gdzie na kilka godzin zapanował iście hawajski klimat!

Wcześniej jednak w holu Kliniki zagrała Orkiestra Dęta Zakładów Górniczych "Lubin". Po występie członkowie orkiestry oddali krew na rzecz pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

     Tymczasem w Bibliotece rozpoczęło się hawajskie szaleństwo. Na powitanie wszystkie dzieci zostały udekorowane kwiatowymi girlandami i powitane tradycyjnym "Aloha!". A potem były tańce, malowanie hawajskiej flagi, zabawy kolorową chustą klanzy, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

Pod Klinikę podjechały także samochody rajdowe z wrocławskiego toru przy Rakietowej i dzieci mogły usiąść za ich kierownicą, aby choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwi rajdowcy!

Serdecznie dziękujemy Pozytywce za wspaniałą zabawę, a Wolontariuszom Kredyt Banku oraz naszej Fundacji – za pomoc przy organizacji zabawy.

 

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam