Pomagam i wpłacam

Hej Śląsk Wrocław! Dziękujemy, że jesteście z nami!

23 lipca 2020

Na zakończeniu piłkarskiego sezonu we Wrocławiu nie mogło zabraknąć wiernych, przylądkowych kibiców! Do ostatniego gwizdka trzymaliśmy kciuki za naszych Przyjaciół z WKS Śląsk Wrocław, którzy wspierają dzieci chore na raka każdego dnia. A przez pierwsze osiem spotkań sezonu grali z naszym logo na piersiach!

Pojechaliśmy osobiście pogratulować naszym Przyjaciołom wysokiego miejsca w mistrzowskiej części tabeli Ekstraklasy. Przekazać pozdrowienia od małych i dużych fanów z Przylądka i podziękować za wsparcie, jakie nasze dzieciaki otrzymują od piłkarzy, władz klubu i kibiców. Jesteście WSPANIALI!

Na nas też czekała niespodzianka i prezent! Prezes Piotr Waśniewski i wiceprezes Wojciech Bochniak przekazali na ręce naszego prezesa Przemka Pohrybieniuka niezwykłą pamiątkę. But z autografem Przemysława Płachety – jednego z najlepszych młodzieżowców i odkryć tego sezonu.

I już wiemy, że współpraca z WKS Śląsk Wrocław SA będzie równie niesamowita w kolejnych miesiącach. Szykujemy kilka niezwykłych pomysłów, o których dowiecie się już niebawem!

Hej Śląsk! Dziękujemy, że jesteście z nami! Razem wygramy najwspanialsze trofea!

⚽⚽⚽

Pozostałe aktualności

22 stycznia 2021

Poradnik podatnika. Progi podatkowe 2020/2021

Progi podatkowe to stawki podatku zależne bezpośrednio od wysokości dochodu uzyskanego w minionym roku. W zależności od tego, ile zarobiliśmy w 2020 r., rozliczając podatek w 2021 zapłacimy: 17% lub 32% (to tzw. pierwszy i drugi próg podatkowy). Sprawdź, jakie są limity dla poszczególnych stawek oraz jak obliczyć wysokość podatku.

21 stycznia 2021

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do ponad milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

18 stycznia 2021

Rekord w Choinkowych Lasach! 18 020 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei

Choinkowy las wyrósł po raz trzeci i powiększył o stoisko na Torze Wyścigów Konnych Partynice. Każde drzewko sprzedane w Choinkowym lesie to 10 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei. W tym roku padł rekord! Sprzedano 1800 iglaków!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!