Pomagam i wpłacam

Hej Śląsk Wrocław! Dziękujemy, że jesteście z nami!

23 lipca 2020

Na zakończeniu piłkarskiego sezonu we Wrocławiu nie mogło zabraknąć wiernych, przylądkowych kibiców! Do ostatniego gwizdka trzymaliśmy kciuki za naszych Przyjaciół z WKS Śląsk Wrocław, którzy wspierają dzieci chore na raka każdego dnia. A przez pierwsze osiem spotkań sezonu grali z naszym logo na piersiach!

Pojechaliśmy osobiście pogratulować naszym Przyjaciołom wysokiego miejsca w mistrzowskiej części tabeli Ekstraklasy. Przekazać pozdrowienia od małych i dużych fanów z Przylądka i podziękować za wsparcie, jakie nasze dzieciaki otrzymują od piłkarzy, władz klubu i kibiców. Jesteście WSPANIALI!

Na nas też czekała niespodzianka i prezent! Prezes Piotr Waśniewski i wiceprezes Wojciech Bochniak przekazali na ręce naszego prezesa Przemka Pohrybieniuka niezwykłą pamiątkę. But z autografem Przemysława Płachety – jednego z najlepszych młodzieżowców i odkryć tego sezonu.

I już wiemy, że współpraca z WKS Śląsk Wrocław SA będzie równie niesamowita w kolejnych miesiącach. Szykujemy kilka niezwykłych pomysłów, o których dowiecie się już niebawem!

Hej Śląsk! Dziękujemy, że jesteście z nami! Razem wygramy najwspanialsze trofea!

⚽⚽⚽

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam