Pomagam i wpłacam

Hej Śląsk Wrocław! Dziękujemy, że jesteście z nami!

23 lipca 2020

Na zakończeniu piłkarskiego sezonu we Wrocławiu nie mogło zabraknąć wiernych, przylądkowych kibiców! Do ostatniego gwizdka trzymaliśmy kciuki za naszych Przyjaciół z WKS Śląsk Wrocław, którzy wspierają dzieci chore na raka każdego dnia. A przez pierwsze osiem spotkań sezonu grali z naszym logo na piersiach!

Pojechaliśmy osobiście pogratulować naszym Przyjaciołom wysokiego miejsca w mistrzowskiej części tabeli Ekstraklasy. Przekazać pozdrowienia od małych i dużych fanów z Przylądka i podziękować za wsparcie, jakie nasze dzieciaki otrzymują od piłkarzy, władz klubu i kibiców. Jesteście WSPANIALI!

Na nas też czekała niespodzianka i prezent! Prezes Piotr Waśniewski i wiceprezes Wojciech Bochniak przekazali na ręce naszego prezesa Przemka Pohrybieniuka niezwykłą pamiątkę. But z autografem Przemysława Płachety – jednego z najlepszych młodzieżowców i odkryć tego sezonu.

I już wiemy, że współpraca z WKS Śląsk Wrocław SA będzie równie niesamowita w kolejnych miesiącach. Szykujemy kilka niezwykłych pomysłów, o których dowiecie się już niebawem!

Hej Śląsk! Dziękujemy, że jesteście z nami! Razem wygramy najwspanialsze trofea!

⚽⚽⚽

Pozostałe aktualności

29 lipca 2020

Żonglowali i pomagali

Żonglowanie to sztuka dla każdego? Pracownicy firmy SEMPIRE postanowili udowodnić, że TAK! Nasi Przyjaciele rzucili sobie nie lada wyzwanie. Postanowili zostać mistrzami podrzucania piłeczek i połączyć zabawę z pomaganiem! W pocie czoła, po godzinach pracy, szlifowali umiejętności, ale ich trud się opłacił! 

18 lipca 2020

Charytatywny koncert Agnes Band w Hard Rock Cafe Wrocław

Kochani, z całego serca dziękujemy za ten wieczór! To był NIESAMOWITY koncert i mnóstwo dobrej energii dla dzieciaków z kliniki Przylądek Nadziei! Muzyka na żywo jest najlepsza! A jeśli dodatkowo pomaga, rosną nam serca!

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK “Przylądek Nadziei”!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam