Pomagam i wpłacam

Honorowy Dawca Energii Fortum

23 maja 2014

Włącz się do pomagania!
Wiosna to czas, kiedy coraz chętniej sięgamy po rowery, zaczynamy swoją przygodę z bieganiem, decydujemy się na dłuższe spacery. Dlaczego nie wykorzystać naszej aktywności w charytatywnym celu? Dzięki projektowi ,,Honorowy Dawca Energii Fortum” można wspomóc jedną z pięciu organizacji charytatywnych, w tym Fundację ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.
Założenia programu są proste:
Użytkownik ściąga darmową aplikację mobilną na telefon typu smartfon, wybiera typ aktywności (bieg, rower, nornic walking) oraz jedno z pięciu miast, które chce wspierać: Bytom, Częstochowa, Płock, Wrocław, Zabrze. Każdemu z miast przyporządkowana jest organizacja charytatywna, którą użytkownik podczas swojej aktywności będzie wspierać. Wrocław reprezentuje Fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.
Po zakończeniu treningu aplikacja poda informację o czasie treningu, średniej prędkości oraz wykonanych kilometrach, które zostaną przeliczone na energię i dodane do dystansu przemierzonego przez uczestników w danym mieście. Lokalizacje konkurują ze sobą w ilości pokonanych kilometrów i 30 września, kiedy liczniki zatrzymają się, ogłoszony zostanie ostateczny ranking. Zwycięskie miasto otrzyma od Fortum darowiznę w wysokości 40 000 zł; darowizna za drugie miejsce wyniesie 30 000 zł, za trzecie -20 000 zł, za czwarte 15 000 zł i 10 000 zł za piąte miejsce.
Co ważne, pomagać może każdy, nie tylko mieszkańcy miast, biorących udział w akcji. Wystarczy ściągnąć aplikację i wybrać miasto, które chce się wspierać.
Aplikacja jest całkowicie darmowa, można pobrać ją ze strony:
https://www.honorowydawcaenergii.fortum.pl/
,,Honorowy Dawca Energii Fortum” jest klasycznym odpowiednikiem popularnych aplikacji biegowych. Poza podstawowymi funkcjami jak porównywanie wyników typu: odległość, czas, przebiegnięta trasa itp., aplikacja ma możliwość śledzenia wyników zbiorczych, dzięki czemu użytkownik może rywalizować z innymi nie tylko na poziomie całego kraju, ale też swojego miasta. Fani mediów społecznościowych mogą dzielić się swoim wynikiem na portalu facebook.com, na którym przemierzony dystans publikowany będzie w formie mapy trasy, do której będzie można dodać własny komentarz.
Zapraszamy wszystkich aktywnych! Włączcie się do pomagania!

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam