Pomagam i wpłacam

I znów malowaliśmy KOLORY NADZIEI

17 kwietnia 2012

Po raz drugi w Bibliotece Kliniki przy Bujwida odbyły sie warsztaty muzyczno-malarskie z cyklu "Kolory Nadziei". Tym razem artyści zabrali naszych podopiecznych w podróż do dżungli. Najpierw w pełne kolorów klimaty wprowadził je pan Piotr Gospodarczyk. Przy dźwiękach bębnów, grzechotek naśladujących odgłosy dzikich zwierząty i szamańskich śpiewach, przenieśliśmy się w gąszcz lian, po których wspinają się małpy, w rozłożyste korony drzew, pośród których lata dzikie ptactwo i wysokie trawy, wśród których pełzają węże.

A potem pod okiem pana Mariusza Mikołajka dzieci malowały to, co podpowiada im wyobraźnia. Jak widać podpowiadała bardzo różne obrazy.

Chwila namysłu przed sztalugami …

… i zabieramy sie do malowania!

Pojawiła się też księżniczka – prosto z dżungli!

Dumny autor prezentuje swój obraz pt."Deszcz w dżungli":

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam