Pomagam i wpłacam

Indianie rządzili na pokładzie

21 sierpnia 2017

Raz do roku zabieramy naszych Podopiecznych na niezwykły rejs statkiem po Odrze. W tym roku królowały indiańskie klimaty – odgłosy tam-tamów, bojowe malunki na buźkach i nawet strzelanie z łuku na pokładzie statku. Maluchy na chwilę przeniosły się w świat, w którym rządzą indiańscy wojownicy. Dopisała nam pogoda, bo przez cały rejs wspaniale świeciło słońce. Dzieci dały się ponieść wyobraźni, prowadzone przez naszych pomysłowych wolontariuszy. To oni, w indiańskich przebraniach, wymyślali dla małych podopiecznych Przylądka Nadziei mnóstwo zabaw – dzieciaki łapały węże, strzelały z łuku i skakały po kamieniach na rwącej rzece.
Taka wycieczka w kraj wyobraźni, która trwa dwie godziny, ładuje dzieciom akumulatory na wiele tygodni i daje sił do walki z rakiem. Fundacja stara się wszystkie pieniądze przeznaczać bezpośrednio na leczenie swoich podopiecznych. Mamy jednak świadomość, że organizowanie takich imprez, jak rejs statkiem po Odrze, jest dla dzieci walczących z rakiem niemal tak samo ważne, jak zakup drogich leków, czy pobyt w sanatorium, za który płacimy.
 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam