Pomagam i wpłacam

Zbieranie pieniędzy przez Wolontariuszy

5 lipca 2012

Szanowni Państwo!
W związku z licznymi informacjami, jakie napływają do nas w ostatnim czasie pragniemy oświadczyć, że NIE prowadzimy kwest ani zbiórek publicznych chodząc po domach, akwizytorskie sprzedaże płyt CD również nie są naszą inicjatywą. Zbiórki i kwesty prowadzimy tylko przy okazji określonych, wcześniej zaanonsowanych wydarzeń. Zawsze jednak opis inicjatywy znajduje się na naszej stronie internetowej lub na profilu facebook. Nasi wolontariusze posiadają specjalnie oznakowane i zaplombowane puszki kwestarskie oznaczone logotypem fundacji, legitymują się także identyfikatorem, na którym widnieje podpis Prezes Fundacji – Agnieszki Aleksandrowicz. W chwili obecnej nie prowadzimy tego typu akcji
Poniżej przykład jak wyglądają nasi wolontariusze oraz puszki:

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam