Pomagam i wpłacam

Zbieranie pieniędzy przez Wolontariuszy

5 lipca 2012

Szanowni Państwo!
W związku z licznymi informacjami, jakie napływają do nas w ostatnim czasie pragniemy oświadczyć, że NIE prowadzimy kwest ani zbiórek publicznych chodząc po domach, akwizytorskie sprzedaże płyt CD również nie są naszą inicjatywą. Zbiórki i kwesty prowadzimy tylko przy okazji określonych, wcześniej zaanonsowanych wydarzeń. Zawsze jednak opis inicjatywy znajduje się na naszej stronie internetowej lub na profilu facebook. Nasi wolontariusze posiadają specjalnie oznakowane i zaplombowane puszki kwestarskie oznaczone logotypem fundacji, legitymują się także identyfikatorem, na którym widnieje podpis Prezes Fundacji – Agnieszki Aleksandrowicz. W chwili obecnej nie prowadzimy tego typu akcji
Poniżej przykład jak wyglądają nasi wolontariusze oraz puszki:

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam