Pomagam i wpłacam

Jak jajko olbrzym zamieniło się w pisankę

14 września 2010

A było to tak….

Najpierw mili Panowie przywieźli do biblioteki w naszej klinice wielkie jajo, zupełnie białe, które miało wielką ochotę zamienić się w kolorową pisankę:)

W bibliotece jajo zajęło honorowe miejsce na samym środku, postawiliśmy je na małym stoliku. Dookoła zgromadziły się zaciekawione dzieci i ich rodzice,czekaliśmy jeszcze tylko na naszych specjalnych gości – Anetę Zając, Mikołąja Krawczyka i Łukasza Płoszjaskiego – aktorów z serialu Pierwsza Miłość.

Potem rozpoczęliśmy już wielkie malowanie, jajko o mało nie podskakiwało z radosci, z każdą chwilą było piękniejsze. Dzieci ciężko pracowały, a aktorzy między jednym,a drugim pociągnieciem pędzla podpisywali przyniesione specjalnie dla naszych podopiecznych zdjecia z serialu.

Po około godzinie, jajko było już najpiękniejszą na świecie pisanką, malowaną sercem i uśmiechem chorych dzieci. Wszyscy wyglądali na bardzo szcześliwych:)

Razem z Anetą, Mikołajem i Łukaszem odwiedziliśmy wszystkie dzieci, które nie mogły ze względu na stan zdrowia wziąć udziału w zabawie. Aktorzy odwiedzając ich przy szpitalnych łóżkach sprawili,że na twarzach cierpiących dzieci pojawiał się uśmiech.

 

Pisanka świąteczna stoi teraz dumnie w klinicznej bibliotece i czeka na uroczyste Śniadanie Wielkanocne dla małych pacjentów i ich rodzin, które odbędzie się 30 marca.

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam