Pomagam i wpłacam

Jak jajko olbrzym zamieniło się w pisankę

14 września 2010

A było to tak….

Najpierw mili Panowie przywieźli do biblioteki w naszej klinice wielkie jajo, zupełnie białe, które miało wielką ochotę zamienić się w kolorową pisankę:)

W bibliotece jajo zajęło honorowe miejsce na samym środku, postawiliśmy je na małym stoliku. Dookoła zgromadziły się zaciekawione dzieci i ich rodzice,czekaliśmy jeszcze tylko na naszych specjalnych gości – Anetę Zając, Mikołąja Krawczyka i Łukasza Płoszjaskiego – aktorów z serialu Pierwsza Miłość.

Potem rozpoczęliśmy już wielkie malowanie, jajko o mało nie podskakiwało z radosci, z każdą chwilą było piękniejsze. Dzieci ciężko pracowały, a aktorzy między jednym,a drugim pociągnieciem pędzla podpisywali przyniesione specjalnie dla naszych podopiecznych zdjecia z serialu.

Po około godzinie, jajko było już najpiękniejszą na świecie pisanką, malowaną sercem i uśmiechem chorych dzieci. Wszyscy wyglądali na bardzo szcześliwych:)

Razem z Anetą, Mikołajem i Łukaszem odwiedziliśmy wszystkie dzieci, które nie mogły ze względu na stan zdrowia wziąć udziału w zabawie. Aktorzy odwiedzając ich przy szpitalnych łóżkach sprawili,że na twarzach cierpiących dzieci pojawiał się uśmiech.

 

Pisanka świąteczna stoi teraz dumnie w klinicznej bibliotece i czeka na uroczyste Śniadanie Wielkanocne dla małych pacjentów i ich rodzin, które odbędzie się 30 marca.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam