Pomagam i wpłacam

Jubileuszowa Gala Charytatywna Tarnowskiej Kropli

1 czerwca 2012

Zostaliśmy zaproszeni przez Stowarzyszenie „Kropla” na X Jubileuszową Galę Charytatywną Tarnowska Kropla, która odbyła się 25 maja b.r. w tarnowskim Centrum Sztuki Mościce. Honorowym patronatem galę objął Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała. Na scenie w trakcie uroczystości wystąpił Mieczysła Szcześniak, a wśród gości nie zabrakło także patrona imprezy oraz Wiceprezydenta Tarnowa Pani Doroty Skrzyniarz, Prof. Alicji Chybickiej oraz prezes Stowarzyszenia "Kropla" Pani Katarzyny Duraj.

Dla naszych podopiecznych przygotowano przy tej okazji wiele przeróżnych atrakcji.Dzieci miały możliwość zwiedzenia Tarnowa oraz posłuchania o jego historii. W trakcie specjalnie przygotowanej lekcji historii dowiedzieli się wiele o czasach Mieszka I, Wikingach, a także o wybinych postaciach związanych z miastem (jak np. gen. Józef Bem).

Wśród atrakcji znalazło się również podziwianie Skamieniałego Miasta oraz panoramy Tarnowa z Góry św. Marcina, smakowita pizza u „prawdziwego Włocha”, zabawa na torze gokartowym oraz – dzięki uprzejmości pani Wiceprezydent Tarnowa – lody w najznakomitszej cukierni w mieście.

 

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam