Pomagam i wpłacam

Już są! Kalendarze ścienne “Wrocław na Ratunek 2019”

10 stycznia 2019

Czy macie już kalendarze na 2019 rok? My już mamy! I to JAKIE! Przedstawiamy Wam wyjątkowe, dwustronne kalendarze ścienne, które powstały przy współpracy z  Fundacją Wroclife. 

 

Kalendarz “Wrocław Na Ratunek 2019” łączy w sobie miłość do niesienia pomocy najmłodszym z miłością do miasta Wrocław. Na jednej stronie kart kalendarz przedstawia niesamowite fotografie małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei autorstwa fotografa Łukasza Gawrońskiego. Na drugiej stronie znajdują się fotografie Wrocławia o różnych porach dnia i nocy wykonane przez Kamila Chorągwickiego.

  • Premiera kalendarza miała miejsce 1 grudnia 2018  podczas największych targów na  mody i wzornictwa Fashion Meeting na Dolnym Śląsku! Nie mogło zabraknąć naszych wolontariuszy.
  • Kalendarze pojawiły się również podczas  imprezy Sugarfree w klubie GREY MUSIC CLUB, gdzie bawiący się ludzie mieli okazję wesprzeć dzieci chore na nowotwór.
  • 15 grudnia 2018  kalendarze towarzyszyły Gali Zwycięzców w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia: https://naratunek.org/akcje-fundacji/gala-zwyciezcow/

Sprzedaż i promocja kalendarza prowadzone będą również podczas różnych dolnośląskich wydarzeń: targów, spotkań i gali biznesowych.


Zapraszamy do śledzenia wydarzenia, na którym Wroclife na bieżąco informuje o miejscach, w których można spotkać nasze kalendarze: https://www.facebook.com/events/935901843464860/

Zapraszamy wszystkich do wsparcia charytatywnego projektu, z którego dochód pomoże w leczeniu małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei. 

Kalendarze dostępne są na Allegro: https://allegro.pl/kalendarz-charytatywny-wroclaw-na-ratunek-2019-i7699629654.html

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam