Pomagam i wpłacam

Kancelaria Dentons wspiera dzieci z Przylądka Nadziei

18 marca 2021

Dentons to największa kancelaria prawna na świecie. I serca też mają NAJWIĘKSZE! Od kilku lat wspierają dzieci z kliniki Przylądek Nadziei, angażując pracowników i zachęcając do niesienia dobra również swoich klientów.

– W Dentons dbamy o to, by być istotną częścią społeczności, w jakiej działamy. Ubiegły rok pokazał, że solidarność, troska o innych i wspólne działanie są niezwykle istotnymi wartościami. Dlatego z przyjemnością i dumą wspieramy Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, której misja jest nam szczególnie bliska – podkreśla Maciej Jesionowski, Marketing & Business Development Director w Dentons.

Nasi Przyjaciele wsparli właśnie kwotą 50 tysięcy złotych przylądkowy Fundusz Ratunkowy, dzięki któremu możemy nieść pomoc dzieciom w najpilniejszych, podbramkowych sytuacjach. Wspaniałą informację pan Maciej przekazał nam na spotkaniu w siedzibie kancelarii w stolicy. W imieniu Fundacji i wszystkich podopiecznych tysiące uśmiechów i słów wdzięczności przekazała nasza warszawska koordynatorka Marynia Moś.

I już wiemy, że na tym nasza współpraca i zaangażowanie firmy Dentons się nie skończy. Wkrótce usłyszycie o kolejnych pomysłach.

Jeszcze raz dziękujemy za ogromne wsparcie naszej Fundacji!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam