Pomagam i wpłacam

Kancelaria Dentons wspiera dzieci z Przylądka Nadziei

18 marca 2021

Dentons to największa kancelaria prawna na świecie. I serca też mają NAJWIĘKSZE! Od kilku lat wspierają dzieci z kliniki Przylądek Nadziei, angażując pracowników i zachęcając do niesienia dobra również swoich klientów.

– W Dentons dbamy o to, by być istotną częścią społeczności, w jakiej działamy. Ubiegły rok pokazał, że solidarność, troska o innych i wspólne działanie są niezwykle istotnymi wartościami. Dlatego z przyjemnością i dumą wspieramy Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, której misja jest nam szczególnie bliska – podkreśla Maciej Jesionowski, Marketing & Business Development Director w Dentons.

Nasi Przyjaciele wsparli właśnie kwotą 50 tysięcy złotych przylądkowy Fundusz Ratunkowy, dzięki któremu możemy nieść pomoc dzieciom w najpilniejszych, podbramkowych sytuacjach. Wspaniałą informację pan Maciej przekazał nam na spotkaniu w siedzibie kancelarii w stolicy. W imieniu Fundacji i wszystkich podopiecznych tysiące uśmiechów i słów wdzięczności przekazała nasza warszawska koordynatorka Marynia Moś.

I już wiemy, że na tym nasza współpraca i zaangażowanie firmy Dentons się nie skończy. Wkrótce usłyszycie o kolejnych pomysłach.

Jeszcze raz dziękujemy za ogromne wsparcie naszej Fundacji!

Pozostałe aktualności

13 kwietnia 2021

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu dostał grant na badania nad terapią CAR-T!

Ależ to jest cudowna wiadomość! Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu dostał grant w wysokości 15 milionów złotych z ABM na badania nad terapią CAR-T dla pacjentów onkologicznych!

9 kwietnia 2021

Radioterapia jak lot rakietą w kosmos. Michaś rapuje o walce z rakiem

Poznajcie kolejnego rapera z kliniki Przylądek Nadziei! Michał sam napisał tekst piosenki, założył strój kosmonauty, złapał za mikrofon i nagrał teledysk, w którym pokazuje swój sposób na walkę z rakiem. Zobaczcie jak wyszło!

30 marca 2021

Pijąc kawę “NA RATUNEK”, wspierasz dzieci chore na raka!

Do naszej przylądkowej drużyny wsparcia dołącza ekipa z MONKO.coffee, która postanowiła zrobić coś wspaniałego: 10% od sprzedaży każdej paczki kawy "NA RATUNEK", trafiać będzie na leczenie dzieci chorych na raka!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!