Pomagam i wpłacam

Karta Banku BPH – wielka pomoc dla małych dzieci

8 lipca 2010

 

Płacąc kartą za codzienne zakupy możesz pomóc dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe. To drobny gest dla każdego z nas a mający tak wielkie znaczenie dla chorych i cierpiących dzieci. Od każdej transakcji bezgotówkowej dokonanej przy pomocy karty, Bank BPH przekazuje środki finansowe na rzecz Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Nieważne czy kupisz chleb, buty czy też zapłacisz za wizytę u fryzjera – zawsze gdy dokonasz tego przy użyciu karty kredytowej Na ratunek Dzieciom pomożesz dzieciom  zmagającym  się z nowotworami.

Płacąc kartą nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów za to wspierasz dzieci w dążeniu do odzyskania pełni sił i zdrowia. Niejednokrotnie wspierasz je w walce o każdy dzień życia. Dlatego osoby wielkiego serca  i dobrej woli zachęcamy do przyłączenia się do grona posiadaczy tej niezwykłej karty.

Jak otrzymać kartę?

Nie musisz posiadać konta osobistego w Banku BPH. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Doradcą  i  posiadasz zdolność kredytową –http://www.bph.pl/pl/klienci_indywidualni/karty_kredytowe/karty_partnerskie/na_ratunek_dzieciom

Karta Na Ratunek Dzieciom to również wiele dodatkowych zalet

Oprócz satysfakcji z niesienia pomocy dzieciom szczególnie tego potrzebującym otrzymasz dodatkowo:

·         Nawet 54 dni nieoprocentowanego kredytu zawsze, gdy płacisz kartą i spłacasz całość zadłużenia.

·         Duże wydatki, takie jak zakup telewizora czy remont mieszkania możesz rozłożyć na stałe, atrakcyjne raty.

·         Możesz nią płacić za zakupy i usługi przez Internet (np. rezerwować hotel, kupować bilety lotnicze) oraz dokonywać przelewów.

·         Możesz nią płacić za zakupy i usługi oraz wypłacać gotówkę z bankomatów oznaczonych znakiem MasterCard na całym świecie.

·         Masz 24-godzinną kontrolę wydatków – skorzystaj z całodobowego dostępu do informacji o karcie  logując się na www.bph.pl.

·         Bezpłatny pakiet „Ubezpieczenie w podróży”, który obejmuje koszty leczenia, transportu i repatriacji oraz pobytu osoby towarzyszącej. W zakres pakietu wchodzi również NNW oraz Assistance.

 

Zachęcamy do korzystania z karty. 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam