Pomagam i wpłacam

Karta Banku BPH – wielka pomoc dla małych dzieci

8 lipca 2010

 

Płacąc kartą za codzienne zakupy możesz pomóc dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe. To drobny gest dla każdego z nas a mający tak wielkie znaczenie dla chorych i cierpiących dzieci. Od każdej transakcji bezgotówkowej dokonanej przy pomocy karty, Bank BPH przekazuje środki finansowe na rzecz Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Nieważne czy kupisz chleb, buty czy też zapłacisz za wizytę u fryzjera – zawsze gdy dokonasz tego przy użyciu karty kredytowej Na ratunek Dzieciom pomożesz dzieciom  zmagającym  się z nowotworami.

Płacąc kartą nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów za to wspierasz dzieci w dążeniu do odzyskania pełni sił i zdrowia. Niejednokrotnie wspierasz je w walce o każdy dzień życia. Dlatego osoby wielkiego serca  i dobrej woli zachęcamy do przyłączenia się do grona posiadaczy tej niezwykłej karty.

Jak otrzymać kartę?

Nie musisz posiadać konta osobistego w Banku BPH. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Doradcą  i  posiadasz zdolność kredytową –http://www.bph.pl/pl/klienci_indywidualni/karty_kredytowe/karty_partnerskie/na_ratunek_dzieciom

Karta Na Ratunek Dzieciom to również wiele dodatkowych zalet

Oprócz satysfakcji z niesienia pomocy dzieciom szczególnie tego potrzebującym otrzymasz dodatkowo:

·         Nawet 54 dni nieoprocentowanego kredytu zawsze, gdy płacisz kartą i spłacasz całość zadłużenia.

·         Duże wydatki, takie jak zakup telewizora czy remont mieszkania możesz rozłożyć na stałe, atrakcyjne raty.

·         Możesz nią płacić za zakupy i usługi przez Internet (np. rezerwować hotel, kupować bilety lotnicze) oraz dokonywać przelewów.

·         Możesz nią płacić za zakupy i usługi oraz wypłacać gotówkę z bankomatów oznaczonych znakiem MasterCard na całym świecie.

·         Masz 24-godzinną kontrolę wydatków – skorzystaj z całodobowego dostępu do informacji o karcie  logując się na www.bph.pl.

·         Bezpłatny pakiet „Ubezpieczenie w podróży”, który obejmuje koszty leczenia, transportu i repatriacji oraz pobytu osoby towarzyszącej. W zakres pakietu wchodzi również NNW oraz Assistance.

 

Zachęcamy do korzystania z karty. 

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam