Pomagam i wpłacam

Kobierzyce zagrały dla Fundacji

31 stycznia 2017

Kolejny raz w tym miesiącu sportowcy pokazali nam, że zwyciężając na boisku, można także wygrywać z chorobą. W ubiegłą sobotę, w Kobierzycach Klub Piłki Ręcznej zorganizował specjalny turniej charytatywny „Dzieci dzieciom”, z którego dochód w całości przekazał podopiecznym naszej Fundacji.
 
W turnieju piłki ręcznej wzięły udział dziecięce i młodzieżowe drużyny z Ziębic, Oławy i Kobierzyc. Największą atrakcją wieczoru był jednak mecz, w którym wziął udział zespół  Panthers Wrocław, mistrz polski i zwycięzca Ligi Mistrzów 2016 w futbolu amerykańskim. Futboliści wystąpili w nietypowej dla siebie roli, bo pokazali swoje umiejętności w szczypiorniaku. W pasjonującym meczu zmierzyli się z kibicami, działaczami i sponsorami kobierzyckiego Klubu Piłki Ręcznej, którzy nie wykorzystali jednak atutu własnego boiska i przegrali z „panterami”.
Wydarzenie uświetnił także występ grupy akrobatycznej FlyCube oraz jednej z najpopularniejszych polskich drużyn cheerleaderek, Cheerleaders Wrocław. Dla wrocławskich tancerek była to rozgrzewka przed wylotem do Stanów Zjednoczonych, gdzie za parę dni wystąpią podczas meczu koszykówki ligi NBA.
Podczas turnieju piłki ręcznej odbyła się aukcja, w której licytujący walczyli o obraz namalowany przez naszego podopiecznego. Ostatecznie zwycięzca zapłacił za niego tysiąc złotych. Nasi wolontariusze zebrali do puszek prawie 4 tysiące złotych. Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach. To wspaniałe uczucie widzieć, że zdrowe dzieci poświęcają swój wolny czas, by wesprzeć swoich chorych na nowotwory kolegów.
 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam